رونمایی از ولوو V60 کراس کانتری 2019 جدید

اگر از همه مدل های شاسی بلند جدیدی که به بازار عرضه می شوند خسته شده اید شما را به دیدن ولوو V60 کراس کانتری 2019 جدید دعوت می­ کنیم. این خودروی بزرگ به تازگی رونمایی شده و به مدل استاندارد V60 که در فوریه سال جاری بازطراحی شده بود، می پیوندد.

ولوو V60 کراس کانتری 2019 جدید

این کراس کانتری جدید از یک شاسی و سیستم تعلیق مخصوص بهره می برد تا عملکرد خودرو در مسیرهای صعب العبور بهبود یابد. با این تغییرات و بهینه سازی ها این خودرو حدود 2.95 اینچ (۷۵ میلی‌متر) ارتفاع سواری بیش تری نسبت به مدل استاندارد V60 دارد؛ این شبه کراس اوور با سیستم تمام چرخ محرک، کنترل خودرو در سراشیبی، حالت های رانندگی ویژه در مسیرهای خارج از جاده (آفرود)، کنترل کشش در پیچ و سیستم مدیریت الکترونیک پایداری (ESC) به عنوان تجهیزات استاندارد عرضه می شود.

ولوو V60 کراس کانتری 2019 جدید

ترمز اتوماتیک با هدف جلوگیری از برخورد خودرو با عابران پیاده، دوچرخه سواران و حیوانات بزرگ در این کراس کانتری تعبیه شده است. از دیگر امکانات این خودرو می توان به صفحه نمایش لمسی شبه تبلت، قابلیت سازگاری با اپل کارپلی و اندروید اتو، هشدار عبور در ترافیک و سیستم Pilot Assis اشاره کرد.

ولوو V60 کراس کانتری 2019 جدیدولوو V60 کراس کانتری 2019 جدید

سیستم کمکی خودران این مدل می تواند به طور خودکار در فرمان گیری، شتاب گیری و ترمزگیری تا سرعت های ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت به راننده کمک کند. همچنین سیستم هشدار عبور از ترافیک قادر است با همکاری پایلوت اسیست، در صورت نیاز و هنگام عبور از ترافیک خودرو را متوقف سازد.

ولوو V60 کراس کانتری 2019 جدیدولوو V60 کراس کانتری 2019 جدید

ولوو V60 کراس کانتری 2019 جدید با سیستم محرکه T5 و موتور 4 سیلندر توربو قادر به کنترل تمام چرخ های خودرو بوده و بعدها نسخه های با سیستم محرکه هیبرید و پلاگین هیبرید نیز برای آن عرضه خواهد شد. علاوه بر روش های سنتی خرید، رانندگان می توانند برای داشتن کراس کانتری V60 از سرویس اشتراکی ولوو استفاده کنند و هزینه را ماهانه پرداخت نمایند.

ولوو V60 2019 از اوایل سال 2019 در ایالات متحده به فروش خواهد رسید، البته ولوو هنوز زمان دقیقی را برای عرضه این خودرو (نسخه کراس کانتری) مشخص نکرده اما احتمالا در ادامه سال جاری اطلاعات بیشتری در این مورد منتشر خواهد شد.

منبع : Motortrend.com

گالری تصاویر :

نگاهی به کراس کانتری جدید شرکت ولوو

 

مطالب مرتبط :

موفقیت ولوو XC40 و فورد فوکوس در تست تصادف

تیزری جدید از ولوو S90 مدل 2019

ولوو کانسپت لوکسی را به نمایشگاه پکن می برد

نسل جدید ولوو V40 در راه است

ولوو XC40 خودرو سال 2018 اروپا شد