زوتی T900 ، کپی رنجروور اسپرت معرفی شد

خودرویی که در تصاویر مشاهده می­ کنید یک رنجروور اسپرت واقعی نیست بلکه یک خودرو چینی به نام زوتی T900 ، کپی رنجروور اسپرت است. زوتی برند تجاری محبوب ما در زمینه کپی کاری است؛ آن­ها پورشه ماکان، یک مدل از مزدا و خودروهای فورد را کپی کرده­ اند و حالا می­ خواهند یک نسخه کپی هم برای رنجروور ارائه دهند.

رنجروور اسپرت
رنجروور اسپرت اصلی
زوتی T900 ، کپی رنجروور اسپرت
کپی رنجروور اسپرت (زوتی T900)

مدل واقعی رنجروور اسپرت تصویر فوق نشان داده شده است؛ همان طور که مشاهده می ­کنید نسبت ها دقیقا یکسان هستند و ابعاد هم مشابه هم به نظر می رسند. زوتی هنوز مشخصات کامل این خودروی کپی را منتشر نکرده است اما در نمونه های کپی قبلی، آن­ ها به ابعاد واقعی خودروی اصلی بسیار وفادار بوده­ اند.

بخش جلو و عقب خودرو در جزئیات کمی با رنجروور اصلی تفاوت دارند اما طراحی کلی زوتی بسیار به شاسی بلند انگلیسی نزدیک است.

زوتی T900 ، کپی رنجروور اسپرت

این خودرو بیشتر شبیه نقاشی های ثبت اختراع به نظر می رسد چون مانند آن ها برخی از جزئیات را پنهان کرده است. انتظار می رود نام خودرو زوتی T900 و کد آن L10 باشد. قدرت خودرو از موتور 2 لیتری توربو با 230 اسب بخار و گشتاور 350 نیوتن متری تامین خواهد شد که به یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته متصل است.

قیمت زوتی T900

طراحی داخلی

قسمت داخلی خودرو تا حدودی اورجینال تر بوده و طراحی آن ترکیبی از پورشه، مرسدس بنز و رنجروور است. پنل اینسترومنت خودرو دیجیتال بوده و یک صفحه لمسی بزرگ در قسمت میانی دارد.

زوتی T900 ، کپی رنجروور اسپرتقیمت زوتی T900

جالب است که این صفحه نمایش لمسی، پنل اینسترومنت و صفحه لمسی را با هم نمایش می دهد. مواد استفاده شده در ساخت بخش داخلی خودرو چوب و چرم بسیار شیک و زیبا بوده که خیلی هم مرغوب به نظر می رسند. اکثر خودروهای جدید زوتی دارای طراحی داخلی زیبایی هستند و به نظر می رسد زوتی در سال های اخیر در این زمینه به خوبی پیشرفت کرده است.

زوتی T900 ، کپی رنجروور اسپرتزوتی T900 ، کپی رنجروور اسپرت

انتظار می ­رود محصول جدید زوتی اوایل سال 2019 در بازار خودروی چین موجود شود. قیمت زوتی T900 نیز از 170 هزار یوان (23 هزار و 400 دلار) شروع می شود. برای مقایسه باید گفت که قیمت رنجروور اسپورت از 1 میلیون و 20 هزار یوان (یا 149 هزار دلار) آغاز می گردد.

منبع : Carnewschina.com

مطالب مرتبط :

لندفورت شاسی بلند چینی دیگری در راه ایران!

نقد و بررسی جک S3 جدید – تصاویر + ویدئو