سوبارو BRZ با تیونینگ Brill Steel تبدیل به کوپه ای ترسناک شده است!

در این مطلب قصد داریم شما را با یکی از کوپه های خاص ژاپنی با نام سوبارو BRZ با تیونینگ Brill Steel آشنا کنیم.

با سایز موتور بیش از سه برابر اندازه اصلی، این BRZ را بسیاری از مردم خواهند خواست. Subaru ، مدل BRZ  را در سال 2017 فیس لیفت کرده است، از جمله خروجی موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر که با 5 واحد (4 کیلو وات) افزایش به 205 اسب بخار (153 کیلو وات) رسید.

سوبارو BRZ با تیونینگ Brill Steel تبدیل به کوپه ای ترسناک شده است!سوبارو BRZ با تیونینگ Brill Steel تبدیل به کوپه ای ترسناک شده است!

در حالی که بروزرسانی های اضافی جزئی، یک پیشرفت خوشایند هستند، بعضی از افراد بیشتر از این را انتظار دارند، و شرکت هایی مانند شرکت تیونینگ Brill Steel Motorsport مفتخر هستند که به این مشتریان گرسنه قدرت کمک کنند. به عنوان مثال، BRZ سرکش را شرکت با یک موتور 6.2 لیتری LS3 و 8 سیلندر تنظیم کرده است. تنظیمات اضافی، خروجی موتور هشت سیلندر را به 580 اسب بخار (433 کیلو وات) و 673 پوند گشتاور متصل می کند.

سوبارو BRZ با تیونینگ Brill Steel تبدیل به کوپه ای ترسناک شده است!

تغییرات ظاهری ایجاد شده بر روی کوپه ژاپنی

علاوه بر افزایش قابل توجه در خروجی موتور، Brill Steel Motorsport نیز یک کیت بدنه متناسب با قدرت موتور را طراحی کرده است. بعنوان مثال یک باله عقب بزرگ ترکیبی از مدل های Huey، Dwey و Louie ، منفذ ورودی هوا بر روی کاپوت، سیستم تعلیق پایین آمده و چرخ های 19 اینچ NTM، در کل یک ظاهر مرموز ​​را به نمایش می گذارند.

سوبارو BRZ با تیونینگ Brill Steel تبدیل به کوپه ای ترسناک شده است!

متاسفانه، نه این ویدئو و نه وب سایت Brill Steel Motorsport، یک نگاه خوب و کامل از موتور کار گذاشته شده در زیر کاپوت به ما نمی دهد. با این حال، این کلیپ می تواند فرصت عالی برای شنیدن صدای دور موتور این نسخه باشد. در حالت ساکن شما میتوانید صدای خرخر موتور را بشنوید اما در دور موتور بالا واقعا صدای دل خراشی ایجاد می کند.

سوبارو BRZ با تیونینگ Brill Steel تبدیل به کوپه ای ترسناک شده است!

مسلما نتیجه این تیونینگ بسیار خیره کننده خواهد بود، اما ما شک داریم که موتور V8 برای چنین بدنه ای مناسب باشد.

منبع : Motor1.com

بیایید از طریق ویدئو زیر با این هیولای کوچک ژاپنی بیشتر آشنا شویم!

مطالب مرتبط :

جزئیاتی از تویوتا سوپرا جدید منتشر شد