شاسی بلند کوپه ولوو

به نظر می رسد شاسی بلند کوپه ولوو طی سال های آتی در سبد محصولات این برند قرار گیرد چرا که این کمپانی سوئدی اخیرا نام تجاری XC50 را ثبت کرد و اتو اکسپرس گزارش می دهد ولوو احتمالا می خواهد یک شاسی بلند کوپه کامپکت جدید برای رقابت با مدل هایی مثل بی ام و ایکس 4 و مرسدس بنز GLC کوپه در سال 2020 وارد بازار کند.

علاوه بر این، اضافه شدن یک شاسی بلند کوپه به مجموعه مدل های کمپانی را قبلا لکس کرسماکرز، از مدیران ارشد کمپانی در صحبت های خود اطلاع داده بود.

شاسی بلند کوپه ولوو

درست مانند تمامی مدل های ولوو در حال فروش پس از سال 2019، XC50 هم حداقل یک نسخه الکتریکی شده خواهد داشت و بقیه مدل های خانواده آن تمام یا برخی از موتورهای احتراق داخلی XC40 را خواهند داشت.

استراتژی رونمایی از یک نسخه الکتریکی شده از هر یک از مدل های اصلی ولوو تا سال 2019 ممکن است با یک برنامه جدید برای گسترش مدل ها همراه شود.

مدل های جدید ولوو در راه است

در حالی که XC50 ، شاسی بلند کوپه ولوو هنوز 2 سالی با ورود به بازار فاصله دارد، این کمپانی سوئدی هم اکنون روی مجموعه مدل های 60 تمرکز کرده است و یک سدان جدید S60 به زودی قرار است به استیشن V60 که همین چند روز پیش رونمایی شد خواهد پیوست.

شاسی بلند کوپه ولوو

اندکی پس از آن، رنج مدل های 40 یک مدل جدید خواهد داشت که جانشین V40 فعلی می شود و قرار است رقیبی جدید برای خودروهایی چون فولکس واگن گلف، فورد فوکوس، پژو 308 ، رنو مگان و هوندا سیویک هاچ بک باشد.

این هاج بک کامپکت قبل از سال 2020 رونمایی خواهد شد و اگر بازه زمانی ارائه شده در این گزارش درست از آب دربیاید، کمپانی ولوو این خودرو را همزمان با نسل Mk8 فولکس گلف رونمایی خواهد کرد.

منبع : khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

نسل جدید ولوو V40 در راه است