مقایسه شتاب 0 تا 300 کیلومتر گلف و bmw m5

در این بخش با مقایسه شتاب 0 تا 300 کیلومتر گلف و bmw m5 همراه ما باشید.

در واقع ما در این ویدئو انتظار یک نتیجه خارج از این دنیا و دور از واقعیت را نداریم. در این تست، برخلاف همیشه یک خودروی عادی در برابر یک خودرو عملکردی (یا پرفورمنس) با قابلیت بالا قرار گرفته است. خب، در واقع اتومبیل های آهسته تر از گلف هم وجود دارد، اما شما خودتان متوجه دلیل آن خواهید شد. ما قطعا دلیل این را به شما نشان می دهیم.

مقایسه شتاب 0 تا 300 کیلومتر گلف و bmw m5 با نتایجی شگفت انگیز - خودرو ویترینمقایسه شتاب 0 تا 300 کیلومتر گلف و bmw m5 با نتایجی شگفت انگیز - خودرو ویترین

از همه این ها گذشته، APEX Cars این کار را انجام داد. آنها مدل پرفروش فولکس واگن گلف، را در برابر یک BMW M5 برای تست شتاب قرار داده اند. گلف هاچ بک با 150 اسب بخار و دیفرانسیل جلو در برابر 600 اسب بخار از یک سدان عملکردی با سیستم دو دیفرانسیل که در هنگام سرعت بالا بسیار هولناک است. هر دو آلمانی اند، اما گذشته از این شکاف بسیار زیاد در ارقام خروجی ، شما تقریبا می دانید نتیجه این نبرد بین دیوید و جولیس چه خواهد شد- به جز آن که جولیس در واقع این دفعه موفق به کسب موفقیت می شود!

مقایسه شتاب 0 تا 300 کیلومتر گلف و bmw m5 با نتایجی شگفت انگیز - خودرو ویترین

نتیجه شتاب دو خودرو

با این حال، نکته جالب ، مقایسه بین شتاب این دو خودرو است. M5 قادر به رسیدن به 200 کیلومتر در ساعت (124 مایل در ساعت) در 10 ثانیه بود. از سوی دیگر، گلف توانست با سرعت 29 ثانیه به همان سرعت برسد. درحالیکه، M5 در 32 ثانیه به سرعت 300 کیلومتر بر ساعت (186 مایل در ساعت) دست پیدا کرد. خب این یک نتیجه بسیار موثر برای سدان عملکردی باواریایی است.

مقایسه شتاب 0 تا 300 کیلومتر گلف و bmw m5 با نتایجی شگفت انگیز - خودرو ویترینمقایسه شتاب 0 تا 300 کیلومتر گلف و bmw m5 با نتایجی شگفت انگیز - خودرو ویترین

برخی ممکن است اشاره کنند که این ویدیو بی معنی است، اما ما خواهان نشان دادن تفاوت هستیم. می بینید، این ویدیو به ما تفاوت بین اتومبیل های معمولی تر بازار و خودرو هایی خاص که فقط چند نفر قادر به پرداخت آن هستند را نشان داد. پس یک دلیل خوب وجود دارد که چرا در برچسب قیمت آنها شکافی به این بزرگی وجود دارد.

مقایسه شتاب 0 تا 300 کیلومتر گلف و bmw m5 با نتایجی شگفت انگیز - خودرو ویترینشتاب 0 تا 300 کیلومتر گلف و bmw m5

باید بدانید که صرف نظر از کیفیت ساخت؛ سرعت و عملکرد، از جمله چیزهایی هستند که در واقع برای آنان هزینه پرداخت می کنید. بنابراین، اگر دفعه بعد کسی به شما می گوید که سرعت بستگی به راننده دارد و نه ماشین، به آنها این ویدیو را نشان بدهید. چرا که بی ام و M5 در 36 ثانیه به حداکثر سرعت 307 کیلومتر بر ساعت رسید!

منبع : Motor1.com

از مسابقه شتاب دو آلمانی لذت ببرید

مطالب مرتبط :

بی ام و سری 8 پس از 20 سال دوباره متولد شد