شرایط پیش فروش اقساطی برلیانس کراس ویژه خرداد 97 منتشر شد

شرکت پارس خودرو (نماینده شرکت چینی برلیانس در ایران) شرایط پیش فروش اقساطی برلیانس کراس ویژه خرداد 97 را اعلام کرد.

شرایط پیش فروش اقساطی برلیانس کراس ویژه خرداد 97 توسط پارس خودرو اعلام شدشرایط پیش فروش اقساطی برلیانس کراس ویژه خرداد 97 توسط پارس خودرو اعلام شد

برلیانس کراس (C3 کراس) که با نام برلیانس V5 در دیگر بازارهای بین المللی شناخته می شود از جدیدترین محصولات پارس خودرو است. در مورد مشخصات فنی برلیانس کراس باید گفت این خودرو جدید از پیشرانه 1650 سی سی 4 سیلندر بهره می برد که توانایی تولید 114 اسب بخار قدرت و 154 نیوتن متر گشتاور را داراست. این خودرو جهت انتقال نیرو به چرخ های جلو از یک گیربکس 4 سرعته خودکار ساخت شرکت هیوندای استفاده می کند. مصرف سوخت ترکیبی کراس جدید پارس خودرو، 7.6 لیتر عنوان شده است.

شرایط پیش فروش اقساطی برلیانس کراس ویژه خرداد 97 توسط پارس خودرو اعلام شد

در طرح جدید پیش فروش برلیانس کراس، در هنگام ثبت نام 30 میلیون تومان به عنوان ودیعه از مشتری دریافت می گردد و مابقی مبلغ خودرو به صورت اقساط 18 یا 24 ماه پرداخت می گردد.

پارس خودرو تسهلات 25، 30 و 35 میلیون تومانی را برای این طرح در نظر گرفته است که باز پرداخت آن 3 چک 6 ماهه با نرخ 20 درصد، 6 چک 4 ماهه با نرخ 23 درصد به انتخاب مشتری است.

شرایط پیش فروش اقساطی برلیانس کراس ویژه خرداد 97 توسط پارس خودرو اعلام شد

سود مشارکت 18 درصد و سود انصراف نیز 15 درصد تعیین شده است. زمان صدور دعوت نامه جهت تحویل خودرو تیر ماه 97 پیش بینی گردیده است.

لازم به ذکر است قیمت روز خودرو، آپشن و تریم خودرو در زمان ارسال دعوتنامه مشخص خواهد شد.

منبع : Asrekhodro.com

مطالب مرتبط :

برلیانس H330 با موتور جدید به بازار عرضه می شود