صدای اگزوز جذاب رنو مگان RS

نسل جدید رنو مگان RS دارای برخی ویژگی های عالی است که آن را جزء یکی از بهترین خودروهای هاچ بک و دیفرانسیل جلو در بازار کرده است.

این خودرو از قابلیت فرمان پذیری برای تمام چهار چرخ در سر پیچ ها برخوردار است؛ بر خلاف رقبای مستقیم آن، این خودرو فرانسوی از این سیستم 4Control که توسط رنو طراحی شده، استفاده می کند و هدف آن بهبود فرمان پذیری و هدایت بهتر خودرو می باشد.

صدای اگزوز جذاب رنو مگان RS جدید نشان از آمادگی هاچ بک داغ فرانسوی می دهد!

بهترین بخش این طراحی این است که مشتریان مجبور نیستند هیچ هزینه اضافی را برای این آپشن پرداخت کنند، زیرا این مورد به عنوان یک گزینه استاندارد ارائه می شود. خب چه چیز خاص دیگری در مورد آخرین نسخه مگان RS وجود دارد؟ موتور خودرو است، البته صرف نظر از چند تغییرات صورت گرفته، این پیشرانه همانند نسخه ای است که بر روی Alpine A110 نصب شده است.

صدای اگزوز جذاب رنو مگان RS

قوای محرکه و شتاب هاچ بک فرانسوی

موتور این هاچ بک داغ فرانسوی، از نوع 1.8 لیتری توربو و چهار سیلندر با قدرت بوده و می تواند 276 اسب بخار قدرت و 390 نیوتن متر گشتاور تولید نماید، که این امر موجب می شود این خودرو اسپرت در عرض 5.8 ثانیه از صفر تا 100 کیلومتر برسد.

در حال حاضر، شما ممکن است تعجب کنید که چرا ما تصمیم گرفتیم تا برخی از ویژگی های فنی رنو مگان RS 2018 را بازنویسی کنیم. به همین دلیل ویدیو زیر که نشان دهنده جنبه دیگری از طراحی است را به شما پیشنهاد می کنیم:  قبل از اینکه صدای اگزوز آن را چک کنید، به یاد داشته باشید که این خودرویی است که توسط موتور 1.8 لیتری چهار سیلندر به پیش رانده می شود ، بنابراین آن را با AMG یا پورشه مقایسه نکنید، بلکه با فولکس واگن گلف GTI یا هوندا سیویک Type R آن را مورد قیاس قرار دهید.

صدای اگزوز جذاب رنو مگان RSصدای اگزوز جذاب رنو مگان RS جدید نشان از آمادگی هاچ بک داغ فرانسوی می دهد!

خب طبق حرف های گفته شده، نظر شما در مورد اگزوز مگان RS چیست؟ به ما نظر خودتان را بگویید.

منبع : Carscoops.com

در پایان می توانید صدای اگزوز جذاب مگان RS جدید را بشنوید

مطالب مرتبط :

مدل فیس لیفت رنو کوئید در راه است

کسب نتایج ضعیف رنو ساندرو جدید در تست تصادف

گالری تصاویر