طرح تعویض خودرو کارکرده بی ام و

شرکت پرشیا خودرو از طرح تعویض خودرو کارکرده بی ام و در قالب خدماتی جدید خبر داد.

طرح تعویض خودرو کارکرده بی ام و - خدمتی نو از سوی پرشیا خودرو

نماینده رسمی محصولات شرکت آلمانی بی ام و در ایران، جهت رفاه علاقه مندان به خودروهای بی ام و و مینی و همچنین رفاه حال مالکان این خودروها که قصد فروش خودروی خود یا تعویض آن به مدل های نو BMW را دارند خدمات جدید و متمایزی را به آنها ارائه می دهد.

طرح تعویض خودرو کارکرده بی ام و - خدمتی نو از سوی پرشیا خودرو

بدین ترتیب مالکان خودروهای بی ام و و مینی می توانند با آسایش و در کوتاهترین زمان خودروی بی ام و یا مینی خود را به پرشیا خودرو واگذار کنند و بهای آن را در یک روز کاری دریافت نمایند بدون آنکه درگیر پروسه های نقل و انتقال خودرو  بشوند.

طرح تعویض خودرو کارکرده بی ام و - خدمتی نو از سوی پرشیا خودروطرح تعویض خودرو کارکرده بی ام و - خدمتی نو از سوی پرشیا خودرو

همچنین امکان خرید خودروهای صفر کیلومتر Mini و BMW نیز در کنار مدل های دست دوم مهیا است واین خودروها با قیمت روز و مناسب خریداری می شوند.

در بخش دوم این طرح فروش خودروهای کارکرده دو شرکت مذکور قرار دارد .خودروها با گارانتی یک تا سه ساله پرشیا خودرو عرضه می شوند، در نتیجه خریدار می تواند با اطمینان کامل از سلامت خودرو اقدام به خرید کند . همچنین جهت رفاه خریداران خودروها با اقساط تا 24 ماهه به همراه بیمه بدنه به خریداران عرضه می شوند.

طرح تعویض خودرو کارکرده بی ام و - خدمتی نو از سوی پرشیا خودرو

قیمت های مناسب و رقابتی از مزایای خودروهای عرضه شده در این طرح است. همچنین در طرح فروش نیز فرایند نقل و انتقال خودرو بطور کامل توسط پرشیا خودرو انجام می پذیرد و خریدار خودروی خود را پلاک شده و بدون هیچ مشکلی از محل شرکت دریافت می نماید و احتیاجی به حضور فیزیکی خریدار در مراکز نقل و انتقال خودرو نیست.

علاقه مندان جهت اطلاع از جزییات بیشتر خرید و فروش خودروهای بی ام دبلیو و  مینی می توانند با شماره تلفن 4591 تماس بگیرند یا به وب سایت شرکت به نشانی Persiakhodro.ir مراجعه نمایند.

مطالب مرتبط :

بی ام و X5 M با لباسی مشکی اما شیک!

نقدی بر بی ام و X4 مدل 2018

نقد و بررسی بی ام و X6 مدل 2018