عکس های جاسوسی از هیوندای Palisade جدید

این نخستین بار نیست که هیوندای Palisade را دیده ایم – این یک SUV هشت سرنشین عظیم الجثه است. عکس های جاسوسی از هیوندای Palisade جدید از یک شاسی بلند خانوادگی حکایت دارند.

عکس های جاسوسی از هیوندای Palisade جدید منتشر شد - خودرو ویترین

استتار سنگین اغلب قسمت های بیرونی را پوشانده است. با این حال، عکس های جاسوسی جدید از ایالت آریزونا، به ما یک نمای کلی را نشان می دهند، و ما میتوانیم به جلو پنجره و جلوبندی کلی خودرو یک نگاه نزدیک تر داشته باشیم.  در این عکس ها استتار سنگین قسمت جلوبندی برداشته شده است. شما همچنین می توانید برخی از عناصر جدید طراحی را در پایین سپر ببینید.

عکس های جاسوسی از هیوندای Palisade جدید منتشر شد - خودرو ویترینعکس های جاسوسی از هیوندای Palisade جدید منتشر شد - خودرو ویترین

در حال حاضر ،قالب های چراغ جلو بزرگتر شده اند و ما می توانیم آنها را بهتر ببینیم و همینطور کمی از جلو پنجره هنوز پوشیده است. با این حال، نقطه دایره ای بزرگ در قسمت مرکزی و بالای جلو پنجره، نشان دهنده نماد همیشگی هیوندای است. به نظر می رسد که Palisade یک طرح ترکیبی از دو محصول 2019 Santa Fe و مدل مفهومی Grandmaster الهام گرفته شده است.

Hyundai در حال توسعه مدل Palisade در کنار SUV بزرگ کیا Telluride است. شما می توانید چندین شباهت را بین آنها مشاهده کنید. این دو باید هنگام ورود به مرحله تولید، در شرایط یکسانی باشند. در حال حاضر، توسعه  هیوندای Palisade در مراحل اولیه است. در سال 2019، Santa Fe XL با سه ردیف صندلی به بازار عرضه شد. در نهایت، Palisade به عنوان یک SUV برتر معرفی خواهد شد.

عکس های جاسوسی از هیوندای Palisade جدید منتشر شد - خودرو ویترین

پیشرانه های احتمالی SUV جدید هیوندای

در زیر کاپوت باید یک موتور V6، 3.3 لیتری قرار گرفته شده باشد که 290 اسب بخار تولید می کند و با سیستم انتقال اتوماتیک هشت سرعته ادغام شده است. هنگامی که Kia مدل مفهومی Telluride را معرفی کرد، این طراحی با موتور 3.5 لیتری V6 و یک موتور الکتریکی همراه شده بود که توانست 400 اسب بخار را تولید کند. پس با توجه به این جزئیات، Palisade می تواند یک نسخه بای توربوشارژ 3.3 لیتری که 365 اسب بخار تولید می کند، را دریافت نماید.

عکس های جاسوسی از هیوندای Palisade جدید منتشر شد - خودرو ویترین

البته برای جاسازی چنین پیشرانه ای در زیر کاپوت باید فضای کافی وجود داشته باشد. این موتور احتمالا مشابه نسخه بکار رفته در مدل های جنسیس G80 و G90 خواهد بود.

هنگامی که هیوندای شاسی بلند هشت نفره خود را به نمایندگی ها عرضه کند، باید شاهد رقابت آن با شورلت Suburban و فورد Expedition باشیم. احتمالا معرفی رسمی این SUV در سال 2019 و عرضه آن در سال 2020 صورت خواهد گرفت.

منبع : Motor1.com

مطالب مرتبط :

هیوندای سانتافه 2019 قیمت گذاری شد