فراری لافراری با پوشش MM Luxury Custom

در سال های اخیر، رنگ بندی و استتار سوپر خودروها مورد توجه قرار گرفته است و در بعض موارد حتی عجیب و غریب و مضحک هم بنظر می آید. به هر حال، بعضی از این استتارها هم میتوانند به خوبی ظاهر شوند و خوشبختانه فراری لافراری با پوشش MM Luxury Custom یکی از آنهاست.

فراری لافراری با پوشش MM Luxury Custom معرفی شد - خودرو ویترین

اخیرا MM Luxury Custom، این LaFerrari را در سوئیس با یک سایه قرمز رنگ جدید در لیست کارهای خود به ثبت رسانیده است. ظاهرا مالک این خودرو علاقه زیادی به جلب توجه دارد و برای استتار خودروی خود، تم سیاه، سفید و خاکستری را همراه با اشکال هندسی خواسته است.

تغییرات اعمال شده بر روی این فراری خاص

از موارد قابل توجه دیگر، چراغ های جلو است که دارای پس زمینه رنگ زرد هستند، در حالی که چراغ های دایره ای عقب به رنگ سیاه مات طراحی شده اند. همه نشانه ها با یکدیگر به خوبی ارتباط پیدا کرده اند، از چرخ های مشکی مات گرفته تا لنت ترمزهای زرد رنگ و علامت Cavallino فراری که بر روی درب ها قرار گرفته است.

فراری لافراری با پوشش MM Luxury Custom معرفی شد - خودرو ویترین

در حالی که موتور 6.3 لیتری V12 و سیستم هیبریدی خودرو همچنان 963 اسب بخار را ارائه می دهند. این استتار بدنه باعث می شود که سوپر خودرو ما بی نظیرتر به چشم بیاید. یک مورد جالب در مورد استتار این خودرو این است که به راحتی قابل برگشت است و هیچ تاثیری بر روی فروش خودرو ندارد و به بدنه آن هیچ آسیبی وارد نمی کند. در واقع، پوشاندن بدنه به محافظت از رنگ اصلی خودرو کمک می کند، بنابراین زمان فروش مجدد، انگار دقیقا همین الان از کارخانه بیرون آمده است!

فراری لافراری با پوشش MM Luxury Custom معرفی شد - خودرو ویترین

البته فراری ممکن است بخاطر انجام چنین اصلاحاتی مورد سوء ظن قرار گیرد و منتقدان او را مورد سرزنش قرار دهند. نظر ما را می خواهید؟ خب اگر شما بدنبال یک استتار با کیفیت بالا و عالی هستید، میتوانید به سراغ این خودرو بروید و گذشته از همه این ها، این خودرو شماست و شما می توانید هر آنچه را که دوست دارید، با آن انجام دهید و اجازه دهید منتقدان هر چقدر می خواهند شکایت کنند.

منبع : Carscoops.com

مطالب مرتبط :

رونمایی از فراری SP38 ؛ سوپر اسپرتی خاص برای مشتری خاص!

تجربه سرعت 320 کیلومتر با فراری 812 سوپرفست در آلمان + ویدئو

از صدای گوش نواز فراری سری FXX لذت ببرید + ویدئو

فراری پورتوفینو 2018 جایگزین مدل کالیفرنیا، رونمایی شد

شاسی بلند فراری ؛ واقعیت یا رویا؟