فروش ویژه نوروزی کیا سراتو

گروه خودروسازی سایپا ، فروش ویژه نوروزی کیا سراتو آپشنال را از امروز سه شنبه 22 اسفند ماه آغاز کرد. در این طرح جدید فروش که از ساعت 10 صبح شروع شده است سراتو آپشنال به صورت اینترنتی و با تحویل 5 روزه عرضه می شود.

مدل آپشنال این خودرو در حال حاضر با قیمت 104 میلیون و 158 هزار تومان به بازار عرضه می شود که باتوجه به اختلاف قیمت بالای این محصول با طیف وسیعی از خودروهای هم کلاس خارجی، با استقبال گسترده ای از سوی مشتریان و خریداران مواجه شده است.

فروش ویژه نوروزی کیا سراتو

همچنین در چند ماه گذشته همزمان با افزایش شدید قیمت ارز و رشد بی سابقه قیمت خودروهای خارجی در بازار، گروه خودروسازی سایپا توانست با مدیریت قیمتی این خودرو، فاصله آن را با خودروهای هم رده حفظ کند و به همین دلیل سراتو در بازار با استقبال بیشتری نسبت به قبل رو به رو شده است.

خودروی سراتو آپشنال محصولی برخوردار از چهارستاره کیفی در بازار ایران است و امکانات فراوانی نظیر کروز کنترل، موتور 2000 سی سی، سانروف، مالتی مدیا و بسیاری تجهیزات و آپشن های دیگر دارد و به عنوان یک رقیب جدی برای خودروهای هم رده خود محسوب می شود.

فروش ویژه نوروزی کیا سراتو

لازم به ذکر است فروش این خودروها محدود بوده و تحویل آن نیز 5 روزه خواهد بود.

مشتریان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید اینترنتی این خودرو می توانند به صفحه فروش فوری سراتو آپشنال مراجعه کنند

مطالب مرتبط :

مدل استیش کیا سید در ژنو رونمایی می شود