فورد موستانگ شلبی GT500 همچنان در حال تست

به تازگی در فضای مجازی  تصاویر جدید و استتار شده ای از مدل اسپرت فورد منتشر شده که نشان می دهد فورد موستانگ شلبی GT500 همچنان در حال تست بوده و آزمایشات مختلف جاده ای را پشت سر می گذارد.

همچنین تصاویری نیز از داخل کابین درز کرده و فاش می سازد این خودروی عضلانی قدرتمند آمریکایی به گیربکس دستی شش سرعته مجهز خواهد شد.

فورد موستانگ شلبی GT500 همچنان در حال تست

این تصاویر علاوه بر گیربکس دستی، نشان می دهند که GT500 مدل 2020 دارای قسمت جلوی اصلاح شده ای است که هواکش هایی بزرگ تر برای بهبود جریان هوای خنک، هواکش روی کاپوت، رکاب های کناری نیمه، رینگ های 20 اینچی و کالیپرهای ترمز بزرگ دارد. این نمونه اولیه به اگزوزی چهارقلو نیز مجهز شده که تقریبا شبیه به شلبی GT350 به نظر می رسد.

گمانه زنی ها پیرامون قوای فنی و سیستم انتقال قدرت

تصاویر درز کرده نمونه اولیه ای از GT500 را در حال تست در نزدیکی دفتر فورد درDearborn  میشیگان نشان می دهند. شایعه شده که GT500 با نسخه ای سوپر شارژ از موتور 5.2 لیتری V8 شلبی موستانگ GT350 عرضه می شود که قدرت 700 اسب بخار تولید می کند.

فورد موستانگ شلبی GT500 همچنان در حال تست

قبلا گفته شده بود مدل GT500 این کوپه اسپرت تنها با گیربکس اتوماتیک عرضه می شود اما این نمونه فاش شده دارای گیربکس دستی شش سرعته است. ممکن است این خودرو با هر دو این گیربکس ها عرضه شود اما بسیاری از طرفداران و علاقه مندان دو آتشه GT500 خوشحال می شدند اگر این خودرو صرفا با یک جعبه دنده دستی ارائه می شد.

به نظر می رسد فورد در اواخر سال جاری میلادی به طور رسمی شلبی موستانگ GT500 را به عنوان مدل 2020 رونمایی کند و به احتمال فراوان در همان زمان نیز جزئیات این خودروی عضلانی منتشر خواهد شد.

منبع : Khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

نسخه جدیدی از فورد موستانگ معرفی شد