فورد F-250 با تیونینگ EVS Motors ، با عظمت و ترسناک !!!

خودروسازان جهانی، بیشتر وانت های سنگین را اغلب با ویژگی هایی همچون ارتفاع بیشتر از سطح زمین، چرخ ها و تایر های بزرگ تر روانه بازارها می کنند.

البته این یک فورد F-250 معمولی نیست، زیرا صاحب آن می خواست چیزی به مراتب جذاب تر و با ابهت تر داشته باشد، به این ترتیب او به EVS Motors مراجعه کرده تا خودرویش یک ظاهر تهاجمی تر پیدا کند.

فورد F-250 با تیونینگ EVS Motors شبیه زامبی ها شده است !!

این شرکت تیونینگ در هوستون ایالت تگزاس واقع شده است و این وانت بزرگ را با یک جلو پنجره بسیار تهاجمی و سپرهای ترکیبی و و یک شیشه جلو جدید به نام Vicowl تجهیز کرده است. البته این همه ماجرا نیست، چرا که فورد F-250 دارای چراغ های کمکی نصب شده بر روی سقف، ضربه گیرهایی با پیچ و مهره های قابل مشاهده و حتی پیچ های بیشتر در جلو می باشد.

فورد F-250 با تیونینگ EVS Motors شبیه زامبی ها شده است !!

یک نوار نوری دیگر نیز در عقب خودرو نصب شده و برای مانور در اواخر شب و جنگل بسیار پر کاربرد است. رنگ بدنه این وسیله نقلیه با یک پوشش مشکی مات تکمیل شده است و دارای یک سیستم اگزوز با کیفیت می باشد و همراه با ریزه کاری های های کرومی.

فورد F-250 با تیونینگ EVS Motors شبیه زامبی ها شده است !!

چرخ های فورد F-250 با تیونینگ EVS Motors از برند Fergiato تهیه شده است و شامل مجموعه ای از تایرهای های 12 × 25 اینچ با یک الگوی خاص می باشد که مخصوص آفرود سواری است و در تغییر شکل این وانت آمریکایی را جذابتر از قبل ساخته است.

فورد F-250 با تیونینگ EVS Motors شبیه زامبی ها شده است !!

با استفاده از این طراحی و موارد بکار رفته، به نظر می رسد که دیگر نمی توان از این خودرو در مسافت های طولانی استفاده کرد، چرا که بسیار جلب توجه کرده و واقعا عجیب و غریب شده است. شما چطور فکر کنید؟ آیا به نظرتان فورد F250 جدید شبیه به خودروهای زامبی نشده است؟!

منبع : Carscoops.com

مطالب مرتبط :

نبرد شورلت کامارو ZL1 و فورد موستانگ شلبی GT350

نقد و بررسی فورد موستانگ 2018 + ویدئو + گالری تصاویر

تویوتا لندکروز با تیونینگ Wald، با ابهت تر از قبل

لامبورگینی هوراکان با تیونینگ Nero Nemesis

پورشه 911 توربو S با تیونینگ منصوری