فیس لیفت آئودی R8 در حال تست

فیس لیفت آئودی R8 در حال تست جاده ای با پوشش استتاری دیده شد.

آئودی 2019 R8 به میدان آمده و توسط عکاسان جاسوسی ما مشخص شد که رنگ بدنه روشن دارد و در برخی از مناطق کلیدی استتار گردیده است. این دو خودرو در حال تست که به رنگ های زرد و آبی بودند نشان می دهد که تغییرات ظاهری بیرونی این سوپر خودرو موتور متوسط ، حداقل خواهد بود.

فیس لیفت آئودی R8 در حال تست جاده ای با پوشش استتاری دیده شدفیس لیفت آئودی R8 در حال تست جاده ای با پوشش استتاری دیده شد

با این وجود، کسانی که نگاه دقیق دارند، قادر خواهند بود تفاوت ها را مشاهده کنند، که بیشتر به طور عمده در جلوی خودرو بکار رفته است. با وجود استتار بکار رفته در جلوبندی، آشکار است که طراحان آئودی ورودی های هوا و جلو پنجره را تغییر داده اند تا R8 جذاب تر از هر زمان دیگری باشد. در حال حرکت به طرفین، با وجود استتار میتوان فهمید که برخی از لبه های کناره خودرو، از نو طراحی شده اند.

در عقب R8 فیس لیفت،  ما طراحی یک پنجره مشبک را داریم که به نظر می رسد ،در عرض کامل خودرو گسترش یافته است. حضور یک باله عقب کوچک، دفیوزر ترسناک و اگزوزهای بزرگتر ، نشان می دهد که این دو نمونه می توانند نسخه های قدرتمند GT R8 باشد.

پیشرانه های احتمالی جدید

ارتقا خودرو به زیر کاپوت این سوپر اسپرت هم سرایت کرده است.اگر آئودی حقیقتا یک GT طراحی کرده باشد ، تعدادی از تغییرات عملکردی برای آن اجتناب ناپذیر است. قدرت موتور 5.2 لیتری V10 به طور طبیعی می تواند تا 650 اسب بخار و احتمالا تا 670 اسب بخار قابل افزایش باشد. البته که ما شگفت زده نمی شویم اگر R8 GT با راندمان بالا از لامبورگینی Huracan Performante الهام گرفته شده باشد و این قابلیت ایده آل بخاطر استفاده از اجزای آیرودینامیکی، خواهد بود.

فیس لیفت آئودی R8 در حال تست جاده ای با پوشش استتاری دیده شدفیس لیفت آئودی R8 در حال تست جاده ای با پوشش استتاری دیده شد

فراتر از R8 GT، اجتناب ناپذیر است که بقیه نسخه های R8 هم از همان به روز رسانی های بصری بهره مند شوند. برای مدتی اعتقاد بر این بود که R8 با موتور V6 تنها بر روی برگه عملی خواهد بود، اما خب خلاف آن اتفاق افتاد و گمان میرود در آینده شاهد تولید آن باشیم. با توجه به تقاضا برای مدل منحصر به فرد V10 ، انتظار می رود که تطبیق دادن نام تجاری R8 با یک نسخه از موتور V6، کار دشواری باشد. یا حداقل این چیزی است که ما امیدواریم اتفاق بیفتد.

در هر صورت، به نظر می رسد رونمایی و تولید آئودی R8 فیس لیفت، از جمله نسخه GT، قبل از سال جاری آغاز شود.

منبع : Carscoops.com

مطالب مرتبط :

عرضه اولین خودرو تمام خودران آئودی در سال 2021