فیس لیفت فولکس واگن پاسات 2019 نسخه اروپا

فیس لیفت فولکس واگن پاسات 2019 نسخه اروپا که دارای پوشش استتاری بوده در حین آزمایش فنی دیده شد.

در این نسخه چیز زیادی تغییر نیافته است، بجز چراغ های جلو و عقب اتومبیل که به نظر می رسد کمی متفاوت شده اند. این اتفاق برای اولین بار در سال جاری تأیید شده است و Volkswagen Passat برای اولین بار در اروپا ، توسط عکاسان جاسوسی چابک ما شکار شده است.

فیس لیفت فولکس واگن پاسات 2019 نسخه اروپا در حین آزمایش فنی دیده شد

این نمونه اولیه فقط در فضاهای جلویی و عقب تغییر داشته است که خیلی چیز شگفت انگیزی نیست و آپدیت هایی در قسمت سپرها و چراغ ها انجام شده است.

به نظر می رسد این مورد یک سدان متوسط ​​از ولسفبورگ باشد؛ زیرا ما در طراحی های قبلا هم نسخه هایی را دیده ایم که چراغ های جلو کمی تغییر کرده اند در حالی که چراغ های عقب دارای گرافیک جدید هستند. شاید Passat یک جلو پنجره الهام گرفته از Arteon را دریافت کند شاید هم خیر، آثار چراغ های جلو را شما میتوانید تقریبا حتی با وجود استتار هم ببینید و به نظر نمی رسد که خروجی این خودرو با چیزی که الان در حال دیدن آن هستیم تفاوت زیادی داشته باشد.

فیس لیفت فولکس واگن پاسات 2019 نسخه اروپا در حین آزمایش فنی دیده شدفیس لیفت فولکس واگن پاسات 2019 نسخه اروپا در حین آزمایش فنی دیده شد

ما نمی توانیم قضاوت کنیم اما متوجه شدیم که Passat فیس لیفت، بار سنگین بدنه را در نمونه آزمایشی به محور جلوی خودرو منتقل میکند. ما قبلا در سایر خودروها هم این مورد را دیده ایم و احتمالا یک روش برای به دست آوردن داده ها است که توسط خودروسازان مورد استفاده قرار می گیرد تا پیشرفت وسایل نقلیه آزمایشی خود را بسنجند.

اطلاعاتی از کابین و پیشرانه پاسات جدید

اگر چه ما نمی توانیم نگاهی به داخل کابین فیس لیفت فولکس واگن پاسات 2019 نسخه اروپا در این سری از عکس های جاسوسی داشته باشیم ولی در حقیقت انتظار تغییرات زیادی را هم نداریم. یک شانس خوب این است که سیستم های اطلاعاتی جدید را از Golf فیس لیفت و Arteon به دست آورده است، البته نه در حد نوآوری کابین با تکنولوژی سنگین 2019 Touareg که اساسا نیازمند یک داشبورد کاملا جدید است.

فیس لیفت فولکس واگن پاسات 2019 نسخه اروپا در حین آزمایش فنی دیده شد

هنوز هیچ چیز در مورد نوع سوخت این خودرو گزارش نشده است، اگرچه ما شگفت زده نخواهیم شد، اگر نسخه پلاگین هیبریدی GTE به روز رسانی شود تا عملا توان الکتریکی خالص بیشتری را ارائه دهد.

البته این یک فکر امیدوارانه است، اما ما واقعا دوست داریم نسخه R را با موتور V6 توربوشارژر جدیدی که فولکس واگن اکنون در حال بکارگیری آن در Arteron جدید (با 300 اسب بخار قدرت) است ببینیم.

رونمایی رسمی از VW Passat برای بازار اروپا در ماه های آینده صورت خواهد گرفت. ناگفته نماند در سال 2019 منطقه آمریکای شمالی در نهایت یک Passat جدید دریافت خواهد کرد و جالب خواهد بود که ببینیم آیا این دو خودرو مرتبط به هم خواهند بود یا خیر.

منبع : Motor1.com

مطالب مرتبط :

نسخه هفت سرنشین فولکس واگن تیگوان عرضه شد