انتشار فیلمی رسمی از BMW X5 جدید

BMW آماده است تا X5 جدید را تقریبا در تمام نمایندگی های خود در سراسر جهان عرضه کند.

پرچمدار SUV فعلی باواریایی – حداقل تا زمانی که X7 بزرگتر و لوکس تر تولید شود – در نسل چهارم خود قرار داشته و قطعا تا پایان سال فروش بیشتری در بازار خواهد داشت.

فیلمی رسمی از BMW X5 2019

با این حال، قبل از ورود به بازار، BMW همچنان مطمئن است که هر مشتری بالقوه این SUV با داشتن جیبی پر از پول نقد، می تواند لذت داشتن این X5 جدید و فول آپشن را تجربه کند.

قیمت مدل های مختلف نسل جدید X5

این شرکت آلمانی پیش از این، قیمت اولیه و رسمی G05 جدید (کد ساخت نسل فعلی X5 جدید) را در برخی از بازارهای اروپایی اعلام کرده است. همچنین آنها در ایالات متحده هم همین اخبار را منتشر کرده اند، به این صورت که مدل پایه قیمتی حدود 60،700 دلاری را شامل می شد، به استثنای هزینه 995 دلاری ارسال به مقصد و البته هر گونه آپشن اضافی که لحاظ گردد.

فیلمی رسمی از BMW X5 جدید توسط خودروساز آلمانی - خودرو ویترین

در مقایسه با نسل پیشین خود، X5 جدید 1200 دلار گران تر از نسخه xDrive35i و 1700 دلار بیشتر از کلاس xDrive50i است که قیمت آن از 75،750 دلار شروع می شود (مجددا قید می کنیم که این مبلغ بدون در نظر گرفتن هزینه حمل است).

فیلمی رسمی از BMW X5 جدید توسط خودروساز آلمانی - خودرو ویترینفیلمی رسمی از BMW X5 2019

البته احتمال دارد که اکثر مشتریان به نسخه استاندارد، که شامل بسیاری از ویژگی های کاربردی، از چراغ های LED گرفته تا سپرهای دینامیک و یک سقف پانورامیک شیشه ای، راضی و قانع باشند.

در حال حاضر، قبل از دیدن این خودروی جدید در نمایندگی محلی خود، شما می توانید فیلمی رسمی از BMW X5 2019 را که توسط خودروساز آلمانی در محیط های مختلف و چندین مسیر سخت، گرفته شده است ببینید.

 

منبع : Motor1.com

مطالب مرتبط :

کدام سریعتر است؛ آئودی S8 یا بی ام و M760li ؟

G-Power Typhoon نام جدید بی ام و X6 M !