لامبورگینی اوروس با پوشش بدنه Yiannimize

شاسی بلند لامبورگینی با پوشش کروم-آلومینیومی همه توجه ها را به خود جلب کرد! در این قسمت قصد داریم به معرفی لامبورگینی اوروس با پوشش بدنه Yiannimize بپردازیم لطفا با خودرو ویترین همراه باشید.

لامبورگینی اوروس با پوشش بدنه Yiannimize

لامبورگینی اوروس در حال حاضر یک خودرو با طراحی پلاریزه است. البته این خودروساز ایتالیایی ، با طراحی خودروهای عجیب و غریب، اما با عملکردی فوق العاده شناخته می شود و تولید این SUV جدید لامبورگینی بسیار جالب و محبوب است. در عین حال، شما در هر حالتی که این خودروی زیبا و پوشیده شده از کروم را ببینید، مجذوب آن خواهید شد و بسیار جلب توجه می کند، همانند خودروی Oscar Mayer Weinermobile که با طراحی ظاهری اش در همه جا قابل تشخیص بود.

لامبورگینی اوروس با پوشش بدنه Yiannimize

ما ترجیح می دهیم که هر گونه قضاوت در مورد این خودرو را کنار بگذاریم. اما می توانیم بگوییم که چون Yianni – صاحب این اوروس و همچنین مالک شرکت طراحی Yiannimize در لندن می باشد – و همچنین یک Aventador S با همان پوشش مشابه دارد، هم پوشانی این خودروها با یکدیگر بسیار جذاب به نظر می رسد و دیدن دو خودرو با رنگ و طرحی مشابه در یک مکان، بسیار چشم نواز خواهد بود.

لامبورگینی اوروس با پوشش بدنه Yiannimize

طبق این ویدئو، پوشش بدنه اوروس بسیار وقت گیر بوده و به تمرکز بسیار زیادی احتیاج داشته است، به عنوان مثال تکمیل پوشش عقب خودرو، چندین ساعت زمان برده است. در حقیقت، ما می توانیم ببینیم که جلوبندی جلو و عقب خودرو و تریم اطراف گلگیر برای انجام این کار باز و بسته شده است. البته طراحی فیروزه ای در همه قسمت های خودرو استفاده نشده است؛ مثلا برای سقف این SUV یک پوشش سیاه براق بکار رفته است و در عین حال ، این پوشش سیاه براق، در بعضی از قسمت های جلو و عقب هم بکار رفته است.

لامبورگینی اوروس با پوشش بدنه Yiannimizeلامبورگینی اوروس با پوشش بدنه Yiannimize

قاعدتا، این ویدئو با قرارگیری اونتادور S در کنار اوروس خاتمه می یابد. در واقع، ما دیگر نمی تواینم قضاوت خود را پنهان کنیم، زیرا دیدن این دو وسیله نقلیه در کنار یکدیگر، بسیار افراطی به نظر می رسد!!!

لامبورگینی اوروس با پوشش بدنه Yiannimize

شاید شما انتظار یک قضاوت بد را از ما داشته باشید اما باید بگوییم که نه – این یک پوشش بدنه فوق العاده عالی است. حتی با چشمان بسته، برق آن چشم شما را می زند و اگر بر روی یک خودروی دیگر جز لامبورگینی انجام می شد، ممکن بود حس متفاوتی داشته باشیم. احتمالا این پوشش بدنه به لامبورگینی یک حس تهاجمی را القا می کند و باعث از بین رفتن برخی از زوایای یک SUV می شود.

لامبورگینی اوروس با پوشش بدنه Yiannimize

آیا حاضرید همیشه با این خودرو رانندگی کنید؟ بعید می دانم، به این دلیل که شما از توجه بیش از حد عابرین و رانندگان دیگر به خودروتان معذب می شوید. اما برای نوشیدن یک قهوه و گشت زنی های کوتاه می توانید از آن لذت ببرید و این طراحی قطعا باعث غرور شما خواهد شد.

منبع : Motor1.com   مترجم : پریسا زحمت کش

از طریق ویدئو زیر لامبورگینی اوروس با پوشش بدنه Yiannimize را بیشتر بشناسید

 

مطالب مرتبط :

دوئل جذاب بنز AMG GT R و لامبورگینی هوراکان

انتشار تیزری از سریع ترین لامبورگینی اونتادور

درگ نفس گیر بین لامبورگینی هوراکان و مک لارن 720