لامبورگینی هوراکان با تیونینگ Nero Nemesis با رنگ سیاه مات !

امروز قصد داریم به معرفی یک سوپر اسپرت ایتالیایی تقویت شده بپردازیم. این خودرو لامبورگینی هوراکان با تیونینگ Nero Nemesis است.

تعداد کمی از اتومبیل ها میتوانند ادعا کنند که در جاده ها عملکردی شبیه به جت های جنگی دارند (از نظر سرعت)، اما لامبورگینی یکی از گزینه هایی است که واقعا ادعایش به حق می باشد.

لامبورگینی هوراکان با تیونینگ Nero Nemesis با رنگ سیاه مات

حال یکی از جدی ترین و افراطی ترین خانواده هوراکان، نسخه Performante است که پیش بینی میشود جایگاه بسیار خیره کننده و خوبی را در بین محصولات این کمپانی ایتالیایی در بلند مدت برای خود باز کند.

ما در این ویدئو میخواهیم این سوپر اسپرت ایتالیایی را با پیکربندی خاص و جدید به شما نشان دهیم. این طراحی Nero Nemesis نامیده می شود که رنگ سیاه مات، بیشتر قسمت های بیرونی را پوشش می دهد. البته قابل ذکر است که این طراحی جزء بخشی از برنامه Ad Personam است.

لامبورگینی هوراکان با تیونینگ Nero Nemesis با رنگ سیاه ماتلامبورگینی هوراکان با تیونینگ Nero Nemesis با رنگ سیاه مات

پکیج ظاهری ویژه برای هوراکان

علاوه بر این ها ، Huracan Performante با پکیج ظاهری خاصی مجهز شده که جزئیات براق را به طراحی اضافه کرده و به راحتی با سایر قسمت های بیرونی هماهنگ شده است.

لامبورگینی هوراکان با تیونینگ Nero Nemesis با رنگ سیاه مات

در مورد رنگ های زمینه باید گفت که ، کوپه اسپرت Performante برنز رنگ است و در ظاهر مات و سیاه رنگ خودرو، رنگ قرمزی که در لنت های ترمز و مرکز چرخها بکار رفته، بسیار دلفریبی میکند. در نمای داخل، بیشتر کابین با چرم Alcantara سیاه با دوخت های قرمز طراحی شده است.

در کل، این Performante دارای جدیدترین آپشن ها است، از جمله یکپارچگی سازی گوشی های هوشمند، به طوری که صاحب آن هر کجا که باشد از این اتصال لذت میبرد.

لامبورگینی هوراکان با تیونینگ Nero Nemesis با رنگ سیاه ماتلامبورگینی هوراکان با تیونینگ Nero Nemesis با رنگ سیاه ماتلامبورگینی هوراکان با تیونینگ Nero Nemesis با رنگ سیاه مات

البته، شخصی سازی یک خودرو گران قیمت مانند Huracan Performante قیمت پایه آن را بسیار افزایش خواهد داد: به عنوان مثال، قیمت این خودرو خاص 374000 دلار کانادا یا 287،460 دلار آمریکا در نرخ ارز فعلی است و اگر شما نمی توانید آن را خریداری کنید، میتوانید آن را در ویدیویی که ما به شما نشان میدهیم تماشا کرده و به تحسین آن بپردازید.

منبع : Carscoops.com

 

مطالب مرتبط :

زورآزمایی دوج چلنجر با لامبورگینی هوراکان