لکسوس UX در نمایشگاه ژنو 2018

لکسوس UX در نمایشگاه ژنو امسال در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

همین ماه پیش بود که ما گزارشی منتشر کردیم مبنی بر این که لکسوس قصد دارد نسخه نهایی کانسپت UX را در نمایشگاه ژنو رونمایی کند. اکنون این خودروساز ژاپنی با تایید این مطلب تصویر تیزری از خودرو منتشر کرده است.

لکسوس UX در نمایشگاه ژنو رونمایی رسمی خواهد شد

لکسوس نخستین بار در نمایشگاه خودروی پاریس 2016 کانسپت UX را رونمایی کرد. ایده اولیه تولید یک کراس اور کوچک بود که جایگاهی پایین تر از NX داشته باشد و با مدل هایی مانند مرسدس GLA، آئودی Q3، بی ام و ایکس 1، آکورا MDX و اینفینیتی QX30 رقابت نماید.

اضافه شدن UX تعداد مدل های شاسی بلند لوکس لکسوس را به 5 مدل افزایش خواهد که در کنار کراس اورهای بزرگ تر NX و RX و دو شاسی بلند بزرگ و اسپرت GX و LX قرار می گیرد.

لکسوس UX در نمایشگاه ژنو رونمایی رسمی خواهد شدلکسوس UX در نمایشگاه ژنو رونمایی رسمی خواهد شد

جزئیات بیشتر UX جدید

هنوز در این لحظه اطلاعات دیگری در مورد این خودرو در دست نیست و از این تصویر تیزر و ویدیو آن هم خیلی چیزی دستگیر نمی شود. ولی ما انتظار داریم هر دو مدل UX 250 و UX 250h از موتورهای 4 سیلندر بهره ببرند.

در کنار UX، لکسوس می خواهد نسخه 7 سرنشین کراس اور RX L را در کنار کانسپت LF-1 Limitless که در دیترویت رونمایی شده بود را در معرض دید اروپایی ها قرار دهد. همچنین دو نسخه ویژه از کوپه پرفورمنس RC F در نمایشگاه حضور خواهد داشت، یکی به نام بلک ادیشن و دیگری که به منظور یادبود سالگرد 10 سالگی سری F لکسوس طراحی و ساخته شده است.

لکسوس UX در نمایشگاه ژنو رونمایی رسمی خواهد شد

البته بدون شک لکسوس دیگر مدل های خانواده خود را در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد داد که از مهم ترین آن ها می توانیم به سدان هایی مانند IS، ES، GS و LS و کوپه های RC و LC اشاره کرد.

به احتمال فراوان در ماه شاهد درخشش لکسوس UX در نمایشگاه ژنو خواهیم بود.

منبع : Khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

انتشار جزئیات لکسوس RX 2018 هفت سرنشین