ماکت بوگاتی شیرون ساخت Lego Technic

به نظر می رسد مانند همیشه ، تیم بوگاتی در حال کار بر روی بکار بردن یک تکنیک جدید در سری Chiron است. در واقع تا ماه ژانویه بود که هیچ تاریخ مشخصی برای رونمایی تعیین نشده بود. اما اکنون، پس از چند ماه انتظار و اخبار کم به دست آمده از بوگاتی ، یک تاریخ مشخص را به شما معرفی می کنیم – جمعه، 1 ژوئن!!! این واقعا عالی است – اما چه زمانی می توانیم نسخه کامل شده ماکت بوگاتی شیرون ساخت Lego Technic را خریداری کنیم، و البته با چه قیمتی؟ اینها سوالاتی است که ما باید صبر کنیم تا پاسخ داده شود.

ماکت بوگاتی شیرون ساخت Lego Technic

در کنار تاریخ فاش شده، Lego یک تیزر کوتاه را به نمایش گذاشت – که در آن محصول جدید بوگاتی با یک پارچه مشکی پوشیده شده است. فقط با یک نگاه زیرچشمی به چرخ، بخش کوچکی از سپر و طراحی چرخ و قسمت رکاب درب میتوان متوجه شد که واقعیت امر چیزی جز کیت تکنیک لگو (Lego Technic kit) نخواهد بود. غافلگیر شدید؟

ماکت بوگاتی شیرون ساخت Lego Technicماکت بوگاتی شیرون ساخت Lego Technic

جزئیات ماکت جدید بوگاتی

Lego Technic یک مرحله بالاتر و ارتقا یافته تر از Lego استاندارد است (قبل از تولید خودرو،در واقع ماکت آن را میسازند). این نام تجاری برای ساخت و ساز خودرو و پروژه های معتبر طراحی شده است که اغلب نیاز به قطعات منحصر به فرد، مانند چرخ دنده و اکسل دارد. بعضی از این طراحی ها حتی با موتورهای الکتریکی و قطعات پنوماتیک انجام میشوند. بوگاتی واقعا چه چیزی را میخواهد به نمایش بگذارد؟

ماکت بوگاتی شیرون ساخت Lego Technicماکت بوگاتی شیرون ساخت Lego Technic

هنگامی که شما یک ماکت بوگاتی شیرون ساخت Lego Technic را خریداری می کنید، در واقع یک خودرو، خیلی بیشتر از امکانات Legos را بدست می آورید. البته این طراحی برای افراد حرفه ای انجام شده است.به ماکت Porsche 911 GT3 RS Lego Technic Kit نگاه کنید. طبق گفته شرکت اسباب بازی، این محصول دارای 2،704 قطعه است و برای سرهم کردن قطعات آن حدود 6 ساعت زمان نیاز است. درواقع شما باید همه برنامه های خود را کنسل کنید تا بتوانید تکمیلش کنید. قیمت GT3 RS ، 299.99 دلار است و احتمالا قیمت گذاری بوگاتی Chiron هم از همین نقطه شروع می شود. البته این قیمت به مراتب ارزان تر از نسخه واقعی است. کتابچه راهنمای GT3 RS  دارای 600 صفحه است که به عنوان یک کتاب هنر در مورد کوپه میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.

ماکت بوگاتی شیرون ساخت Lego Technic

این درواقع تنها شانس شماست تا در واقع Chiron خود را داشته باشید – حتی اگر از لحاظ فنی یک اسباب بازی باشد. یا شاید هم شما دارای اراده ای قوی هستید و بتوانید آن را در جعبه نگهداری کرده و چند سال بعد آن را با سود به فروش برسانید!

منبع : Motor1.com

مطالب مرتبط :

با قدرتمندترین خودرو تولیدی دنیا آشنا شوید