محصولات جدید شرکت ایران خودرو

سبد محصولات گروه خودرو سازی ایران خودرو همواره از فقدان و یا کمبود مدل هایی همچون پیکاپ و ون (MiniVan) رنج می برد. اما با اعلام محصولات جدید شرکت ایران خودرو که به زودی قرار است در لیست فروش این شرکت قرار گیرد پیش بینی می شود کمبود مدل های فوق جبران گردد.

محصولات جدید شرکت ایران خودرو

در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و با توجه به ماهیت محصولات و نزدیکی بیشتر به خودروهای سواری شرکت ایران خودرو، پیش فروش دو محصول جدید ایران خودرو «پیکاپ فوتون» و «ون وانا» که تاکنون توسط شرکت ایران خودرو دیزل فروخته می شد به زودی از طریق نمایندگی های مجاز شرکت ایران خودرو در سراسرکشور به مشتریان حقیقی آغاز می شود.

محصولات جدید شرکت ایران خودرو

الزامات و زیرساخت های فروش محصولات ایران خودرو دیزل در شبکه فروش ایران خودرو فراهم شده و برنامه فروش مربوطه نیز به زودی اعلام و در دسترس متقاضیان و خریداران قرار خواهد گرفت.

مشخصات مدل های جدید

بر اساس اطلاعات منتشر شده، یکی از محصولات جدید شرکت ایران خودرو، پیکاپ جدید فوتون، محصول تولیدی ایران خودرو دیزل، وانت باری پر قدرت و با قابلت آفرود، ‌کاربردی و خانوادگی که مجهز به کیسه هوای ایمنی راننده و سرنشین، موتور پر قدرت با ظرفیت 2400 سی سی و 130 اسب بخار و قابلیت انتقال قدرت چهار چرخ محرک (4*4) است.

محصولات جدید شرکت ایران خودرومحصولات جدید شرکت ایران خودرو

دومین محصولی که همچون مدل پیکاپ فوتون به زودی در شبکه نمایندگی های فروش ایران خودرو در دسترس مشتریان خواهد بود مدل ون با نام وانا است. این خودرو کاربردی و جادار ضمن داشتن ظاهری زیبا، از ایمنی و فضای داخل کابین و امکانات و قوای محرکه خوبی نیز بهره مند است. ون وانا علاوه بر امکان استفاده به عنوان خودروی شخصی، می تواند به عنوان خودروی تشریفات، تاکسی شهری و بین شهری و آمبولانس نیز مورد استفاده قرار گیرد.

محصولات جدید شرکت ایران خودرومحصولات جدید شرکت ایران خودرو

فروش دو محصول جدید فوق می تواند موجب تنوع بیشتر در سبد محصولات خودروساز وطنی گردد.

منبع : Khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

عرضه محصولات ایران خودرو با مدل 97 از امروز