طراح سال خودرو 2017 معرفی شد

طراح سال خودرو 2017 طی مراسمی در فرانسه معرفی شد.

در این مراسم که در فستیوال بین المللی خودرو در شهر پاریس برگزار شد عنوان طراح سال خودرو به مدیر طراحی لندروور ، آقای « جری مک گاورن » اهدا شد. این فستیوال همه ساله ، زیباترین خودروهای سال پیش را انتخاب کرده و طی آن جوایزی نیز به طراحان برتر اعطا می شود.

طراح سال خودرو 2017 معرفی شد

آقای رمی دپویکس ، رئیس این جشنواره بین المللی در اظهار نظری در خصوص انتخاب مدیر طراحی لندروور به عنوان طراح برتر سال گفت : «یکی بزرگترین دستاوردهای آقای گاورن ، احیای طراحی لندروور بوده است که از مدل رنجروور اووک آغاز شده و تا به امروز ادامه دارد. از شاخصه اصلی این سبک طراحی خلاق، هماهنگی با DNA و ساختار طراحی خودروهای این کمپانی است.»

گاورن، طراح برتر سال 2017 نیز در هنگام دریافت جایزه ویژه خود عنوان کرد : « طراح بودن در صنعت خودرو هیجان انگیز بوده و علاوه بر من، تیم طراحی کمپانی لندروور، به طور خستگی ناپذیر در تلاش بوده تا زیباترین و گیرا ترین مدل ها را در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان به تولید برساند.»

لازم به ذکر است 15 داور در تعیین طراح برتر این جشنواره نقش داشته و آنان به اتفاق نظر مدل رنجروور Velar را به عنوان شاهکار هنری صنعت خودرو معرفی کردند.

طراح سال خودرو 2017 معرفی شد

در پایان می توانید ویدئویی در این رابطه را مشاهده نمایید