مرسدس بنز E63 AMG با تیونینگ Brutal

این مرسدس بنز که نسل قبلی E-Class استیشن واگن به شمار می رود، وسیله ای فقط برای استفاده بعنوان سرویس مدرسه یا آپارتمانی متحرک و مجهز از وسایل لوکس IKEA نمی باشد، بلکه هر آنچه که در ذهن خود دارید (و شنیده اید) را عملی می کند. شما می بینید، که این یک نسخه تیونینگ شده از E63 AMG معمولی می باشد. حتی در فرم اولیه کارخانه هم، مزایای آن بیشتر از مدل های غیر AMG است، از جمله موتور 5.5 لیتری V8 که بین 525 یا 577 اسب بخار خروجی دارد، که در AMG E63 و AMG E63 S بکار رفته است.

900 اسب بخار قدرت برای مرسدس بنز E63 AMG با تیونینگ Brutal
Brutal 900 hp Mercedes-AMG E63 Estate

این موارد انگار برای این شرکت راضی کننده نبوده و برای این مدل یک تنظیم نامرئی را انجام داده است، منظور ما بکار بردن توربو شارژر جدید همراه با واحد کنترل موتور به روز شده و فیلتر هوا می باشد. نتیجه این تغییرات 900 اسب بخار است که در واقع قدرتی بیش از یک خروجی موتور لامبورگینی Aventador S یا فراری 812 Superfast است.

900 اسب بخار قدرت برای مرسدس بنز E63 AMG با تیونینگ Brutal900 اسب بخار قدرت برای مرسدس بنز E63 AMG با تیونینگ Brutal

تغییرات بیرونی E63 AMG تیونینگ شده

به غیر از چرخ های جدید، ظاهر بیرونی مرسدس بنز E63 AMG با تیونینگ Brutal بدون دستکاری باقی مانده است و تا وقتی که راننده دکمه استارت خودرو را فشار ندهد، هیچ کس نمی تواند حتی فکرش را بکند که چه چیزی در زیر کاپوت قرار گرفته است. روشن شدن موتور همراه با موسیقی دلنشین و قدرتمند اگزوزها همراه خواهد بود.

900 اسب بخار قدرت برای مرسدس بنز E63 AMG با تیونینگ Brutal

موسیقی سمفونیک (صدای موتور) V8 به شکلی خیلی سریع به نقطه اوج خود می رسد، همانطور که در فیلم زیر هم نشان داده شده است. فقط این ویدیو کوتاه در جاده های عمومی ضبط نشده، بلکه به نظر می رسد در طی مسابقه درگ، در یکی از فرودگاه های آلمان انجام شده است.

900 اسب بخار قدرت برای مرسدس بنز E63 AMG با تیونینگ Brutal

با استفاده از این خروجی قدرتمند که از طریق یک موتور تقویت شده بدست آمده، این خودرو مسافت 1/2 مایل (800 متر) را در حدود 18 ثانیه و با سرعت بیش از 260 کیلومتر در ساعت (162 مایل بر ساعت) طی می کند، این در حالی است وقتی راننده پایش را از روی ترمز برمی دارد و پدال گاز را فشار می دهد تماشاگران از شتاب و صدای اگزوز آن شگفت زده می شوند.

منبع : Carscoops.com

 

مطالب مرتبط :

تیونر ژاپنی و تیونینگ مرسدس بنز AMG GT S

نسل بعدی بنز S-Class دارای فناوری خودران خواهد بود

تجربه رانندگی با مرسدس بنز A200 مدل 2019