مرسدس بنز GLC63 با تیونینگ برابوس

ظاهری خشن، چرخ های بزرگ و بسیاری از قطعات فیبر کربنی، نشان از این می دهد که این کراس اوور جدید، دیگر کراس اوور جمع و جور معمولی و قبلی شما نیست چرا که مرسدس بنز GLC63 با تیونینگ برابوس تفاوت های بسیاری نسبت به نسخه معمولی پیدا کرده است.

مرسدس بنز GLC63 با تیونینگ برابوس

تیونر آلمانی تصمیم گرفته تا قلب تپنده محصول تیون شده S63 AMG خود را برای شاسی بلند سایز متوسط مرسدس بکار گیرد تا این خودرو آلمانی به سطح یک سوپر خودرو نزدیک شود.

مرسدس بنز GLC63 با تیونینگ برابوسمرسدس بنز GLC63 با تیونینگ برابوس

اولین قدم در این مسیر، نصب نرم افزار plug & play برای کنترل عملکرد موتور 4.0 لیتری V8 بای توربو است. این کار باعث افزایش فشار می شود و طراحی برای تزریق و احتراق موتور را دوباره تنظیم می کند. با این ارتقای صورت گرفته، قدرت موتور AMG ، حدود 89 اسب بخار اضافی افزایش پیدا کرده و در مجموع به مقدار 591 اسب بخار رسیده و گشتاور موتور نیز 100 نیوتن متر بیشتر می شود که آن هم در مجموع به عدد 800 نیوتن متر می رسد.

مرسدس بنز GLC63 با تیونینگ برابوس

Brabus با این اصلاحات انجام شده، ادعا می کند که مرسدس AMG GLC 63 S فقط در 3.6 ثانیه به سرعت 62 مایل بر ساعت (100 کیلومتر بر ساعت) دست پیدا می کند و حداکثر شرعت آن 300 کیلومتر در ساعت است. در مرحله شتاب گیری، شما صدای موتور این AMG را از طریق یک سیستم اگزوز فولادی ضد زنگ که دارای لبه های الکترونیکی کنترل شده است، می شنوید. این لبه های الکترونیکی اجازه می دهد تا راننده تمرکز بیشتری داشته باشد و صدای اگزوز را به حالت های ساکت تر و یا بلندتر تغییر دهد.

مرسدس بنز GLC63 با تیونینگ برابوس

این تیونر همچنین دارای یک سیستم تعلیق بادی است که باعث می شود ارتفاع کف این SUV از زمین تقریبا (30 میلیمتر) کمتر شده و عملکرد آن بسیار بهبود یابد. این سیستم تعلیق فریبنده را می توان با چرخ های سفارشی تا حداکثر 22 اینچ برای تکمیل کردن جذابیت ظاهری استفاده کرد. قطعات متعدد فیبر کربن در داخل و خارج این شاسی بلند تیونینگ بکار رفته و GLC63 S را بسیار برجسته کرده است.

مرسدس بنز GLC63 با تیونینگ برابوس

کسانی که مایل به داشتن پکیجی افراطی تر هستند می توانند از Brabus درخواست بهترین چرم آلکانتارا را در طراحی لوازم داخلی را داشته باشند. همینطور پدال های آلومینیومی و پارکابی های فولادی ضد زنگ با لوگو شرکت بسیار خودنمایی می کند. نیازی به گفتن نیست که تمام بروز رسانی های ذکر شده برای صاحبان GLC 63 S کوپه نیز در دسترس است.

منبع : Motor1.com  مترجم :پریسا زحمت کش

مطالب مرتبط :

بنز G500 با تیونینگ برابوس سیاه پوش شد

برابوس 800 ، کوپه ای با قیمت 400 هزار دلار !

هیولای برابوس وارد می شود !

گالری تصاویر