مرسدس بنز GLE63 AMG کوپه لارته دیزاین

با معرفی خودرو تیونینگ شده مرسدس بنز GLE63 AMG کوپه لارته دیزاین همراه ما باشید.

مرسدس بنز GLE63 AMG کوپه لارته دیزاین با تیونینگ جدید معرفی شد

تیونینگ لارته پکیج بدنه ای را برای مرسدس کوپه AMG GLE 63 S رونمایی کرد. تیونر طراحی Larte برای تیونینگ کردن محصولات مرسدس بنز، یک نام آشناست و بارها شنیده شده است. اخیرا آنها آخرین خودروی طراحی خود ، کوپه C-Class را در به نمایش گذاشتند و همچنین ششمین سالگرد خود را هم جشن گرفتند.

در حال حاضر، ما نگاهی به مرسدس AMG GLE 63 S کوپه دستکاری شده می کنیم، که با کیت بدنه خارجی بی نظیری تیونینگ شده است و در ساخت آن از قطعات کربن سبک وزن استفاده شده است.

مرسدس بنز GLE63 AMG کوپه لارته دیزاین با تیونینگ جدید معرفی شد

تغییرات طراحی لارته

طراحی های استاندارد بکار رفته عبارتند از : سپر سفارشی جلو، جانمایی های سپر جلو، باله جلو، سپر سفارشی عقب، دفیوزر عقب، پد لبه برای سپر جلو، چراغ ترمز بر روی سپر عقب و لوگوی بسیار ظریف Larte، که در قسمت باله های کنار هم دیده میشود. خریداران همچنین می توانند قطعات کربنی اضافی را برای قسمت های باله جلو، جلو پنجره رادیاتور، باله های کناری، باله جلویی و دفیوزر عقب در یافت کنند – همه قسمت ها برای این خودرو شاسی بلند در دسترس است.

مرسدس بنز GLE63 AMG کوپه لارته دیزاین با تیونینگ جدید معرفی شد

در کل، می توانیم بگوییم که طراحی همه قسمت های کیت بدنه، با اینکه شگفت انگیز است، اما خب در عین حال ساده است! به خصوص اگر شما آن را با تیونینگ های دیگر که برای کوپه GLE انجام داده اند، مقایسه کنید. به عنوان مثال اگر طراحی های TakeCar، Hamann یا Lumma را ببینید، به نظر میرسد که هر سه  این تیونرها برای این خودروی SUV بنز ، برنامه بصری و ویژه ای را در نظر گرفته اند.

مرسدس بنز GLE63 AMG کوپه لارته دیزاین با تیونینگ جدید معرفی شدمرسدس بنز GLE63 AMG کوپه لارته دیزاین با تیونینگ جدید معرفی شد

گلگیرهای گسترده تر، سپرهای بزرگتر و همینطور چرخ های بزرگ، تقریبا این بازی را تکمیل کرده است. نسخه هامان حتی دارای یک بال عقب واقعی و کامل است، و اصلا با باله روی صندوق عقب قابل مقایسه نیست!

کدام یک از این تیونینگ ها مورد علاقه شماست؟

منبع : Carscoops.com

مطالب مرتبط :

تجربه رانندگی با مرسدس بنز A200 مدل 2019

گالری تصاویر