مرسدس بنز S63 با تیونینگ منصوری

در کمترین حالت، مرسدس بنز S63 با تیونینگ منصوری توجه شما را جلب خواهد کرد!

نسخه منصوری S63 همراه با تعدادی خودرو تیونینگ شده دیگر در اوایل سال جاری در ژنو رونمایی شد. این خودروها دارای یک ظاهر خارجی تهاجمی تر، یک کابین بسیار سفارشی سازی شده و 700 اسب بخار با گشتاور 1030 نیوتن متر بودند.

مرسدس بنز S63 با تیونینگ منصوری ؛ خودرویی که نظر همه را به خود جلب می کندمرسدس بنز S63 با تیونینگ منصوری ؛ خودرویی که نظر همه را به خود جلب می کند

در نسخه معمولی، این فیس لیفت S63جدید دارای یک موتور بای توربو 4.0 لیتری V8 با 603 اسب بخار قدرت و 900 نیوتن متر گشتاور می باشد و این خودرو لوکس به سرعت 100 کیلومتر / ساعت (62 مایل در ساعت) فقط در 3.5 ثانیه دست پیدا می کند.

منصوری هیچ ارقامی رسمی برای شتاب نسخه S63 خود منتشر نکرده است اما شواهد نشان می دهد که حداکثر سرعت آن تا 310 کیلومتر در ساعت (192 مایل بر ساعت) افزایش یافته است. البته، موارد بیشتری برای این S کلاس تیونینگ شده بجز ارتقا موتور آن وجود دارد.

مرسدس بنز S63 با تیونینگ منصوری ؛ خودرویی که نظر همه را به خود جلب می کند

تغییرات داخلی و خارجی ویژه منصوری

در نمای بیرونی، تغییرات طراحی بخش جلو عبارتند از : چراغ های LED برای روز، یک لایه سبک وزن برای کاپوت که با ورودی های هوا Naca یکپارچه شده ، لبه های جانبی، روکش های فیبر کربنی آینه ها، یک باله باریک برای سقف، باله عقب و دفیوزر در عقب. از این مواد گذشته، سیستم اگزوز اسپرت سفارشی وجود دارد که بر اساس گفته های منصوری، صدای S63 تیونینگ شده را ” تیز و با ابهت” می سازد که ما کاملا بر این موضوع باور داریم.

همانطور در داخل خودرو ، یک فرمان با طراحی مجدد بسیار ظریف، پدال های آلومینیومی، کفپوش با تریم چرمی، نوار دوزی های چرمی با دو رنگ متفاوت آبی و سفید در صندلی ها و پانلهای درب وجود دارد.

مرسدس بنز S63 با تیونینگ منصوری ؛ خودرویی که نظر همه را به خود جلب می کندمرسدس بنز S63 با تیونینگ منصوری ؛ خودرویی که نظر همه را به خود جلب می کند

خودرویی که تصاویرش را می بینید اخیرا در موناکو به نمایش درآمده و در کنار یک پورشه کاین و یک فراری پارک شده است. از این تصاویر میتوان استدلال کرد که این بنز تیونینگ شده منصوری، به لحاظ طراحی بسیار برجسته تر از خودروهای ذکر شده است، البته شاید هم ما اشتباه می کنیم!

منبع : Carscoops.com

در بخش زیر ویدئوی کوتاه آخرین شاهکار تیونر ایرانی را مشاهده نمایید

 

مطالب مرتبط :

کیت بدنه خاص تیونر منصوری برای رنجروور ولار

گالری تصاویر