مرسدس بنز SLR با تیونینگ فاب دیزان

اخیرا مرسدس بنز SLR با تیونینگ فاب دیزان در شهر تفریحی موناکو دیده شد.

موناکو بخاطر مراسمات کازینو و مسابقات لوکس خود شناخته شده است، لذا دیدن سوپر خودروهایی که خیابان های این شهر را می خراشند، برای مردم و گردشگران در آنجا چیز جدید و غیرقابل باوری نیست.همینطور در محله Monaco Grand Prix سر و صدا و غرش ماشین های سریع باعث چرخیدن سر مردم و جلب توجه آنها واقعا نمی شود! به استثنای این مورد از مرسدس بنز SLR که توسط یک شرکت آلمانی Fab Design طراحی، تنظیم و اصلاح شده است. خوب، عالی است، این یکی از پربیننده ترین ها خواهد شد.

مرسدس بنز SLR با تیونینگ فاب دیزان در شهر موناکو دیده شده است

این سوپرماشین، که در همکاری با مک لارن ساخته شده است (زمانی که مرسدس فقط 40 درصد از بازار بریتانیا را در اختیار داشت)، خیابان های موناکو را بهم میریخته.اگر چه،این اصلاحات برای این ماشین واقعا عجیب و غریب نبوده و نیست. اما باید بگویم آنچه که توجه ما را جلب کرد، شباهت بی نظیر آن به یک ماشین طراحی شده در یک بازی ویدیویی است. حدس بزنید که این بازی دقیقا چیست؟

این دقیقا همان چیزی است که در Need For Speed ​​Most Wanted شما دیده اید، که در سال 2005 یکی از سریعترین بازی ها بود، در کنار آن میتوان به بازی Porsche Carrera GT هم اشاره کرد. اگر شما در میان کسانی هستید که این بازی را انجام داده اید، مطمئنا شباهت را متوجه خواهید شد.

اصلاحات فاب دیزاین بر روی SLR

ما مطمئن نیستیم که Fab Design چقدر تلاش در بوجود آوردن این شباهت داشته است ، اما مرسدس بنز SLR با تیونینگ فاب دیزان واقعا خاطره ساز و نوستالژیک است. بهترین قسمت این است که میتوان آن را مانند یک بازی در نظر گرفت. در واقع طراح وظیفه خود را به بهترین شکل انجام داده است.

مرسدس بنز SLR با تیونینگ فاب دیزان در شهر موناکو دیده شده است

شخصی که این ویدئو را آپلود کرده است، دارای این خودرو سوپر اسپرت است که آن را در مسابقات رالی 2018 top marques موناکو به نمایش گذاشته است. این خودرو در خیابان های موناکو به حرکت در آمده است،و چشم افراد حاضر در آن محل را با چرخهای درخشنده و کروم کاری شده خود آزار داده است. به مدت 1:25 شما میتوانید صدای غرش موتور V8 قابل شارژ آن را بشنوید.شما همچنین میتوانید دیگر طرفداران SLR را ببینید که ایستاده اند و عکس / ویدئو خود را با خودرو گرفته اند  و در مورد آن ویدئوی مشهور صحبت میکنند.

با جواز پلاک شماره V1 در پشت خودرو ما منتظریم که ببینیم چه کسی مالک این Mercedes SLR سفارشی است؟

منبع : Motor1.com

در ویدئو زیر با این مرسدس خاص بیشتر آشنا شوید

 

مطالب مرتبط :

تست شتاب و حداکثر سرعت مرسدس بنز CLS450