مرسدس بنز V کلاس با تیونینگ Topcars Inferno

مرسدس بنز V کلاس با تیونینگ TopCars Inferno باعث شده مینی ون آلمانی بسیار جذاب تر و شکیل تر بنظر برسد.

مرسدس بنز V کلاس با تیونینگ TopCars Inferno ؛ شکیل تر و جذاب تر از قبل

مرسدس بنز V کلاس با تیونینگ TopCars Inferno در حالی که بازار برای ون های اسپرت زیاد موقعیت مانور ندارند، تیونرها از انجام کارهای خاص برای این خودروها غافل نشده اند و با ایده های خود، مردم را تحریک می کنند. این مرسدس بنز V کلاس خاص دارای بسیاری از قطعات سفارشی و طراحی شده است. در یک نگاه از نمای نزدیک، سپر جلو با جلو پنجره جدید، خط های بدنه در دو طرف ، باله سپر جلو و چراغ های LED مورد توجه قرار می گیرند.

مرسدس بنز V کلاس با تیونینگ TopCars Inferno ؛ شکیل تر و جذاب تر از قبلمرسدس بنز V کلاس با تیونینگ TopCars Inferno ؛ شکیل تر و جذاب تر از قبل

در عقب خودرو، یک دفیوزر بزرگ ، باربند سبک و چهار اگزوز فیبر کربن وجود دارد. از دیگر نکات میتوان به یک باله فیبر کربنی بر روی درب صندوق عقب و خط های جدید اضافه شده در زیر برف پاک کن عقب اشاره کرد.

کیت بدنه فیبر کربن، ویژه مینی ون مرسدس

سایر قطعات شامل حاشیه های جانبی، ضربه گیر های اضافه، برچسب های سفارشی و چرخ های جدید است. تیونر روسی به شما دو نسخه مجزا از این کیت بدنه، یکی بدون فیبر کربن و یکی با قطعات فیبر کربن به فروش می رساند.

مرسدس بنز V کلاس با تیونینگ TopCars Inferno ؛ شکیل تر و جذاب تر از قبلمرسدس بنز V کلاس با تیونینگ TopCars Inferno ؛ شکیل تر و جذاب تر از قبل

مرسدس بنز V کلاس با تیونینگ TopCars Inferno: قیمت خودرو از ($ 14،000) تا ($ 19،500) توسط سازنده تعیین شده است. آنچه که این کلاس V را از نمونه مشابهی که در سال گذشته نشان دادیم متمایز می کند، این است که این نسخه دارای دو حس زیبایی شناختی خاص است.

پمرسدس بنز V کلاس با تیونینگ TopCars Inferno ؛ شکیل تر و جذاب تر از قبلمرسدس بنز V کلاس با تیونینگ TopCars Inferno ؛ شکیل تر و جذاب تر از قبل

با توجه به این که کلاس V در رتبه بندی بین مینی ون های پر متقاضی رتبه بندی می شود، می توان گفت که این خودرو جایی بین رنو Traffic Formula Edition و نسخه تدارکاتی MS-RT Ford Transit خواهد داشت.

منبع : Carscoops.com

مطالب مرتبط :

معرفی مرسدس بنز C کلاس Nightfall Edition
تیونینگ فاب دیزاین بر روی مرسدس بنز SLR