مسابقه تسلا مدل 3 با مدل S و X

به نظر شما این سه مدل خودروی تسلا در مسابقه درگ چه عملکردی خواهند داشت؟ با هم مسابقه تسلا مدل 3 با مدل S و X را تماشا خواهیم کرد و جواب این سوال را خواهیم گرفت.

مسابقه تسلا مدل 3 با مدل S و X

اریک استریت (معروف به ریک) یک ویدئوساز یوتیوبی اهل ایالت کلرادو است، او این بار تست خود را با تسلاهای مدل 3 پرفورمنس، مدل X 100D، یک مدل S P100DL و یک دوج چلنجر در Bandimere Speedway انجام می دهد. Bandimere (یا به گفته NHRA کوه تندر) کمی بالاتر از صخره­ های موریسون در کلرادو و در نزدیکی دنور (مرکز این ایالت) قرار گرفته است.

مسابقه تسلا مدل 3 با مدل S و X

همان ­طور که پیش از این نیز اشاره شد، کوه تندر با داشتن ارتفاع 5814 پایی (1772 متری) مزایای خوبی برای خودروهای الکتریکی دارد. خودروهای ICE سنتی عملکرد خود را در ارتفاعات بالا و با کم شدن هوا از دست می­ دهند و این مشکل را شاید بتوان به کمک موتورهای توربوشارژ و یا سوپرشارژ حل کرد، البته شاید هم بهترین راه حل این مشکل استفاده از خودروهای تسلا است!

مسابقه تسلا مدل 3 با مدل S و Xمسابقه تسلا مدل 3 با مدل S و X

آغاز مسابقه هیجان انگیز!

در مسابقه اول تسلا مدل 3 پرفورمنس در برابر تسلا مدل X 100D مورد آزمایش قرار گرفت که احتمالا می­ توانید نتیجه را حدس بزنید (این مسابقه با برتری قاطع مدل 3 پرفورمنس همراه بود). سپس، این سدان عملکردی جدید در برابر یک دوج چلنجر R/T که موتور 375 اسب بخاری Hemi V8 داشت قرار گرفت. نتیجه این تست را هم لو نمی ­دهیم اما خب باید بگوییم که اگر طرفدار تسلا هستید از دیدن نتیجه این آزمون خوشحال خواهید شد!

مسابقه تسلا مدل 3 با مدل S و X

آخرین مسابقه ­ای که اریک برگزار کرد بین تسلا مدل 3 پرفورمنس و تسلا مدل S P100D با Ludicrous بود. برای فهمیدن نتیجه این مسابقه باید ویدئوی مسابقه را تماشا کنید. فقط بگذارید بگوییم که احتمالا آن­ ها خیلی زود این تست را مجددا برگزار خواهند کرد (شاید بتوانند نتیجه مسابقه را تغییر دهند!).

منبع : insideevs.com

از دیدن مسابقه تسلا مدل 3 با مدل S و X و دوج چلنجر لذت ببرید

 

مطالب مرتبط :

رتبه بالای تسلا مدل 3 در تست تصادف ایمنی

مقایسه تست شتاب و ترمز تسلا مدل S و مک لارن 720S

اشتباه عجیب و بزرگ تسلا در بخش کنترل کیفیت

عرضه تسلا پیکاپ با موتور دوقلو و سیستم تعلیق پیشرفته