مسابقه تسلا مدل S و مدل 3

مدل Tesla 3 را در مقایسه با مدل S در یک مسابقه منحصر به فرد و بروز ببینید! مسابقه تسلا مدل S و مدل 3 را می توان نخستین مسابقه دو خودرو خودران در جهان دانست.

این بزرگترین مسابقه است و شما می توانید این برادران تسلا را در سرعت واقعی تماشا کنید … حاضرید؟ بله همراهان عزیز، در اینجا ما اولین مدل تسلا 3 را در مقابل تسلا مدل S برای یک مسابقه فرا خوانده ایم!

مسابقه تسلا مدل S و مدل 3 ؛ نبرد دو خودرو برقی تسلا در حالت خودران !!

این اتومبیل ها در واقع خودشان هدایت مسیر را به عهده دارند و کاملا خودران هستند. و نکته جالب توجه این است که هر دو آنها با اینکه راننده ندارند ولی به گونه ای حرکت می کنند که انگار راننده دارند! چه چیزی روی خواهد داد؟

عملکرد فنی دو خودرو برقی تسلا

در سمت چپ صفحه نمایش شما یک مدل Tesla S P75 قرار دارد. این خودروی الکتریکی دارای سیستم انتقال دیفرانسیل عقب است و حدود 4،469 پوند وزن (بیش از 2 هزار کیلوگرم) دارد و در 5 ثانیه شما را به سرعت صفر تا 60 مایل (96 کیلومتر) در ساعت می رساند. سیستم خودران آن با آیفون X هدایت می شود.

مسابقه تسلا مدل S و مدل 3 ؛ نبرد دو خودرو برقی تسلا در حالت خودران !!

در نگاهی به سمت راست شما یک تسلا مدل 3 با برد حرکتی زیاد را خواهید دید. این طراحی توسط یک موتوری که در بخش عقب خودرو قرار داده شده، نیرو دهی می شود. مدل 3 حدود 3/814 پوند (1720 کیلوگرم) وزن دارد و در 5.1 ثانیه سرعت آن از صفر به 60 مایل (96 کیلومتر) بر ساعت می رسد و در میدان بازی، آن هم توسط یک گوشی آیفون ایکس هدایت می شود.

پاپ کورن خود را آماده کنید، پاهای خود را روی هم بیاندازید، و با اختصاص دادن فقط 3 دقیقه از وقت خود، از دیدن نبرد این دو خودرو کاملا خودران لذت ببرید.

منبع : insideevs.com

مطالب مرتبط :

نبرد تسلا در مسابقه درگ با سه سوپر خودرو آلمانی!

تسلا سمی نخستین بار در جاده های عمومی دیده شد