مسابقه درگ لامبورگینی هواراکان و دوج چلنجر دیمون

با تماشای مسابقه درگ لامبورگینی هواراکان و دوج چلنجر دیمون همراه ما باشید.

امروز قصد داریم شما را به دیدن یک مسابقه درگ نابرابر دعوت کنیم جایی که در یک طرف میدان لامبورگینی هوراکان، سوپر اسپرت وحشی ایتالیایی با قیمتی بیش از 200 هزار دلار قرار داشته ولی در دیگر سوی میدان یک ماسل کار اصیل آمریکایی صف کشیده که با انجام یک سری تغییرات و بهسازی های فراوان و البته استاندارد، توانسته قدرت و توان خود را در حد سوپر اسپرت ها بالا ببرد و برای هر رقیب اسپرتی خط و نشان بکشد. این کوپه آمریکایی دوج چلنجر دیمون نام دارد.

مسابقه درگ لامبورگینی هواراکان و دوج چلنجر دیمون - نبرد یک ایتالیایی با یک آمریکایی اصیلمسابقه درگ لامبورگینی هواراکان و دوج چلنجر دیمون - نبرد یک ایتالیایی با یک آمریکایی اصیل

با این حال هرچند دوج چلنجر SRT Demon و لامبورگینی هوراکان رقبای طبیعی و مستقیم یکدیگر نیستند، اما آنها می توانند برای یک مسابقه و دوئل خطی بسیار جالب و سرگرم کننده باشند.

در یک ویدیو جدید که از کانال یوتیوب Drag Times منتشر شده یک دوج Demon مجهز به سیستم ECU مخصوص مسابقه ، سوخت 100 اکتان ، فیلتر هوا برای مسابقه و لاستیک های شطرنجی را در برابر یک لامبورگینی Huracan LP610-4 قرار می دهد.

قوای فنی دو کوپه اسپرت متفاوت

دوج دیمون، این خودرو آمریکایی 626 کیلوولت (840 اسب بخار) قدرت و 1044 نیوتن متر گشتاور را بوسیله موتور 6.2 لیتری سوپرشارژر V8 تولید و به چرخ های عقب ارسال می کند، در حالی که خودرو ایتالیایی لامبورگینی 449 کیلو وات (600 اسب بخار) قدرت و 560نیوتن متر گشتاور از موتور 10 سیلندر 5.2 لیتری خود دریافت و به چهارچرخ انتقال می دهد.

مسابقه درگ لامبورگینی هواراکان و دوج چلنجر دیمون - نبرد یک ایتالیایی با یک آمریکایی اصیلمسابقه درگ لامبورگینی هواراکان و دوج چلنجر دیمون - نبرد یک ایتالیایی با یک آمریکایی اصیل

ما پیشنهاد می کنیم کل کلیپ زیر را حتما تماشا کنید – چون خودروهای فوق سه بار پیاپی در مسابقه شتاب 0 تا 400 متر (درگ) با یکدیگر به رقابت میپردازند و نتایج متفاوت به بار می آورند و این میتواند برای شما شگفتی آور باشد. اجازه دهید که ما بدانیم کدام خودرو را انتخاب می کنید! دوج یا لامبورگینی؟!

منبع : Caradvice.com.au

مطالب مرتبط :

طراحی آینده لامبورگینی در کانسپت Pura SV
آمادگی لامبورگینی جهت ثبت یک رکورد جدید