مسابقه درگ گلف R با فراری 458

این خودرو در برابر فراری 458، نیسان، آئودی و BMW قرار گرفته و در بیشتر موارد برنده بوده است!

افرادی که تا بحال در مسابقه درگ شرکت نکرده اند – و یا حتی عضو چنین مسابقات قانونی نبوده اند – فکر می کنند این نوع مسابقه (مسابقه درگ) کار ساده ای است. البته انجام آن کار آسانی است، اما اینکه آن را به بهترین شکل انجام داد کار ساده ای نیست! آیا نظر شما غیر از این است؟ شما در اینجا راننده بی ادعا و فروتن فولکس واگن گلف R را می بینید، که چگونه تک تک رقیبان گران و لوکس خود را رام می کند!

مسابقه درگ گلف R با فراری 458 و دیگر رقبای ژاپنی و آلمانی - خودرو ویترینمسابقه درگ گلف R با فراری 458 و دیگر رقبای ژاپنی و آلمانی - خودرو ویترین

در برابر دامنه رقابت های وسیعی که این VW انجام میدهد، ما هیچ نظری نداریم که چه نوع تغییراتی بر روی موتور این هاچ بک انجام گرفته است! این خودروی قدرتمند و کارکرده، یعنی گلف R تنها در حدود 4.7 ثانیه به سرعت 0-62 مایل در ساعت (0-100 کیلومتر در ساعت) میرسد و از آن سمت هم فقط 13 ثانیه به درازا میکشد تا مسیر مسابقه را طی کند.

مسابقه درگ گلف R با فراری 458 و دیگر رقبای ژاپنی و آلمانی - خودرو ویترین

این ویدیو از Carspotter Jeroen در یوتیوب منتشر شده است و فاصله مسیر مسابقه در واقع یک چهارم مایل (400 متر) است و ما می توانیم بگوییم که این خودرو حرف های زیادی برای گفتن دارد. حال ببینید که چگونه این خودرو ، مرسدس AMG A45 و فراری 458 را در جهان تحقیر می کند – این خودرو در فاصله یک چهارم مایل حدود 1.5 ثانیه سریعتر از آنان است! این تفاوت بین فقط مسایقه درگ دادن یا آن را به خوبی انجام دادن است.

مسابقه درگ گلف R با فراری 458 و دیگر رقبای ژاپنی و آلمانی - خودرو ویترینمسابقه درگ گلف R با فراری 458 و دیگر رقبای ژاپنی و آلمانی - خودرو ویترین

در زمان مسابقه – زمانی که چراغ سبز می شود، شما باید با تمام توان پدال گاز را فشار دهید – مسلما این کار مهم ترین جنبه ی مسابقه درگ می باشد. وقتی چراغ مسابقه سبز می شود شما می توانید راننده گلف را ببینید که بدون داشتن مهارت خاصی شروع به گاز دادن و حرکت می کند. این هاچ بک از فراری کاملا پیش می افتد حتی قبل از آن که رقیبش شروع به حرکت کند.

مسابقه درگ گلف R با فراری 458 و دیگر رقبای ژاپنی و آلمانی - خودرو ویترین

البته این موضوع برای راننده ها چندان اهمیت ندارد و هر کسی باید مسابقه خود را بدهد. مردم و طرفداران در کنار مسیر تجمع کرده اند و در سرعت بالا شما آنها را مانند درخت میبینید. به هر حال، در انتهای مسیر شما برنده را نمی بینید، همانطور که در خط شروع هم دیده نشد! (کنایه از سرعت سریع آن است).

در کل، اگر بدنبال هیجان و متفاوت بودن هستید دیدن ویدئو مسابقه درگ گلف R با فراری 458 و سایر رقبا را از دست ندهید:

 

منبع : Motor1.com

مطالب مرتبط :

شتاب پورشه 911 توربو S در برابر فراری سوپرفست