مسابقه شتاب بوگاتی شیرون و ویرون

در این قسمت ویدئوی مسابقه شتاب بوگاتی شیرون و ویرون قرار داده شده است که دعوت می شود آن را مشاهده کرده و از نبرد این دو برادر عصبانی لذت ببرید!

بوگاتی Chiron در 13.5 ثانیه قادر به رسیدن به سرعت 186 مایل در ساعت (299 کیلومتر در ساعت) است که سه ثانیه سریعتر از Veyron است. با این حال، این دو خودرو در سرعت های پایین تر با یکدیگر هماهنگی بیشتری دارند.

مسابقه شتاب بوگاتی شیرون و ویرون ؛ شانه به شانه و هیجان انگیز - خودرو ویترین

این ویدئو، مسابقه این دو را در باند نسبتا کوتاه نشان می دهد که چقدر نزدیک به هم در حرکت هستند. در اولین مسابقه، Veyron با حرکتی سریع از Chiron پیشی می گیرد و بعد چند ثانیه این ابر خودرو قدیمی توسط شیرون جدید پشت سر گذاشته میشود. اما در انتهای مسیر و نزدیک خط پایان ، فاصله چندانی بین این دو دیده نمی شود.

مسابقه شتاب بوگاتی شیرون و ویرون ؛ شانه به شانه و هیجان انگیز - خودرو ویترین

دومین بار نتایج کمی متفاوت است و Chiron کمی جلوتر از رقیب خود است.اما هنوز هم تفاوت بین آنها در زمانی که آنها در پایان خط پایان می گیرند بسیار چشمگیر نیست. در مسافت طولانی تر، Chiron می تواند به حداکثر سرعت 261 مایل در ساعت برسد (420 کیلومتر در ساعت)، که 3 مایل بر ساعت (5 کیلومتر بر ساعت) بیشتر از رکورد جهانی رکورد جهانی و فوق العاده ویرون Super Sport می باشد.

اتمام تولید صدمین دستگاه شیرون

این اتومبیل ها در هر جایی که مسافت راه کوتاه باشد ، آمار و ارقامی شبیه به یکدیگر به جای میگذارند و رقبایی پایاپای برای یکدیگر هستند. بوگاتی اخیرا صدمین دستگاه Chiron را به اتمام رسانده است و در حال حاضر سفارشات خود را برای بیش از 300 دستگاه برنامه ریزی و تولید 500 خودرو را وعده داده است.

تولید صدمین دستگاه از بوگاتی شیرون از خط تولید این کمپانی خارج شد

این کمپانی همچنین تریمی را معرفی کرده است که با استفاده از فیبر کربن و شیشه های سبک تر کار میشوند و وزنی حدود 40 پوند (18 کیلوگرم) دارند. هم چنین دارای یک سیستم گشتاور دینامیک و پویا است که به چرخش بهتر موتور کمک می کند.

مسابقه شتاب بوگاتی شیرون و ویرون ؛ شانه به شانه و هیجان انگیز - خودرو ویترین

اگر شما به دنبال یک راه بهتر برای به دست آوردن یک Chiron سفارشی هستید، پس حتما به فکر خرید کیت Lego’s new 3,599-piece باشید. این کیت جدید شامل ویژگی هایی مانند بال عقب کاربردی، تغییر عملکرد در برابر دست انداز و پیستون های متحرک برای موتور W16 می باشد.

منبع : Motor1.com

در پایان از شما دعوت می شود نبرد بین دو برادر از خانوادگی بوگاتی را مشاهده کرده و از هیجان این رقابت لذت ببرید

 

مطالب مرتبط :

ماکت جدید بوگاتی شیرون به زودی رونمایی می شود