معرفی تویوتا هایلوکس 2019 Invincible X

تویوتا هایلوکس 2019 Invincible X با تریم های جدید و در نسخه Limited Edition در بریتانیا عرضه می شود. تویوتا پنجاهمین سالگرد ساخت هایلوکس را با تولید نسخه درجه یک و limited edition این پیکاپ خود جشن می گیرد.

تویوتا هایلوکس 2019 Invincible X

این خودرو در حال حاضر بدون در نظر گرفتن مالیات با قیمت ۳۱ هزار و ۴۶ پوند (۴۰ هزار و ۷۹۷ دلار و ۳۵ هزار و ۳۵۱ یورو) در بریتانیا در دسترس است، نسخه Invincible X با جلوبندی جدید خود را از دیگر خودروهای این خانواده جدا می کند.

قیمت تویوتا هایلوکس 2019 Invincible Xتویوتا هایلوکس 2019 Invincible X

تغییرات این خودرو شامل جلو پنجره مشبک جدید با الحاقیات شیشه ای مشکی که در تضاد با قاب کرومی قرار دارند می باشد، ضمن اینکه سپر عقب هم مجددا و متفاوت از قبل طراحی شده است. بخش انتهایی تراک نمای جدیدی پیدا کرده و یک فریم نقره ای زیر پلاک اضافه شده است.

تویوتا هایلوکس 2019 Invincible X

تجهیزات و آپشن های خودرو

تم مشکی در داخل کابین هم ادامه پیدا می کند و تضاد جالب بین مشکی و بخش های کرومی داخل کابین هم به چشم می خورد و عناصر مشکی و سفید مشابه کلاویه های پیانو در بخش های خاصی از داخل خودرو هم موجود است. تویوتا همچنین صفحه های مدرج سفید، صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی TFT با انیمیشن استارتاپ Invincible X، روکش های چرمی و یک مدل مخصوص نیم رخ از طراحی بخش جلویی روی کلیدها داشته است.

تویوتا هایلوکس 2019 Invincible Xتویوتا هایلوکس 2019 Invincible X

هایلوکس ۲۰۱۹ Invincible X از نظر تجهیزات هم در سطح سایر محصولات این خانواده است و از سیستم اطلاعات و سرگرمی، بلوتوث، دوربین عقب، تهویه اتوماتیک، روکش های چرمی و سیستم صوتی شش بانده بهره می برد. پکیج Safety Sense تویوتا استاندارد بوده و شامل سیستم پیشگیری از تصادف، سیستم هشدار انحراف از مسیر، سیستم هشدار علایم راهنمایی و رانندگی و سیستم کنترل کروز می باشد.

تویوتا هایلوکس 2019 ویژه بازار بریتانیاتویوتا هایلوکس 2019 Invincible X

نیروی مورد نیاز خودرو از یک موتور D-4D با ظرفیت 2.4 لیتر تامین شده و قدرتی معادل ۱۴۸ اسب بخار (۱۱۰ کیلووات بر ساعت) تولید کرده و با یک سیستم انتقال اتوماتیک شش سرعته قدرت را به چرخ ها می رساند.

تویوتا هایلوکس 2019 Invincible Xقیمت تویوتا هایلوکس 2019 Invincible X

در مورد قیمت تویوتا هایلوکس 2019 Invincible X نیز باید گفت کسانی که به دنبال خودرویی منحصر به فردتر هستند می توانند نسخه Limited Edition این خودرو ژاپنی را با قیمت پایه ۳۲ هزار و ۴۸۳ پوند (۴۲ هزار و ۶۸۷ دلار، ۳۶ هزار و ۹۸۸ یورو) سفارش دهند.

تویوتا هایلوکس 2019 Invincible X

150 نمونه از این خودرو در بریتانیا ارائه شده است که در میان آن ها دو رنگ بیرونی آبی کهکشانی و نارنجی سوخته، رینگ های آلیاژی ۱۸ اینچی و کابین داخلی تماما مشکی به چشم می خورند.

منبع : Carscoops.com

تویوتا هایلوکس 2019 Invincible X را بیشتر بشناسید

 

مطالب مرتبط :

تقویت تویوتا هایلوکس 2018 توسط تیونر ایسلندی

تویوتا لندکروز به سبک چینی!

تویوتا پرادو با تیونینگ Wald، خاص و تخیلی!

رونمایی رسمی از سوپر خودرو جدید تویوتا

بررسی عمیق تویوتا C-HR 2018 + ویدئو

گالری تصاویر