معرفی جیلی Boyue مدل 2018

جیلی یکی از پیشرو ترین برندهای چینی در زمینه تکنولوژی و نوآوری است که سهامدار اصلی شرکت ولوو نیز محسوب شده و از توانایی و فناوری های این شرکت سوئدی در توسعه خودروهایش سود می برد. در این مطلب با معرفی جیلی Boyue مدل 2018 شاسی بلند جدید چینی از طریق یک آمریکایی همراه ما باشید که ترجمه آن در بخش زیر قرار داده شده است.

معرفی جیلی Boyue مدل 2018 - شاسی بلند خوش استیل چینی

به جز Qoros 5 که به مراتب گرانتر است، این SUV جمع و جور بهترین مثال از یک رانندگی خوب در مسیرهای پیچیده ای بود که امروز انجام دادم. البته، Geely، این روزها بطور کامل دارای استاندارهای بین المللی است و مالک Volvo و لوتوس فقط چند برند را دارای این استانداردها می داند. و بدیهی است که Boyue از مزایا و امتیازهای شهرنشینی و شرکت مادر خود بهره مند است.

طراحی شاسی بلند جیلی

طراحی ظاهر بیرونی آن اساسا غریب و ناشناس است و در عین حال جذاب – جلو پنجره آن بصورت 5 ضلعی متمرکز ساخته شده است با خط های کاراکتری عمیق و تو در تو، و سقف متحرک که کاملا چشم نواز است. این میتوانست Nissan یا Hyundai باشد که فقط کمی چشمان آن کج شده است!

معرفی جیلی Boyue مدل 2018 - شاسی بلند خوش استیل چینیمعرفی جیلی Boyue مدل 2018 - شاسی بلند خوش استیل چینی

نمای داخلی از لحاظ اصالت برابر با نمای بیرون است و تفاوت آن زیاد نیست. در طراحی کابین واقعا انگار با پلاستیک های براق فلزی و دکمه ها و دستگیره های سیاه نقاشی شده است! با این حال، پوشش فرمان خودرو با اضافه کردن یک نشانه در وسط آن بی نظیر شده است،

با این حال انتظار میرود که این SUV مانند Mitsubishi Outlander Sport در ایالات متحده آمریکا ظاهر شود. همینطور دور اندیشی های قدرتمندی برای تنظیم نیروی ترمز و شاسی های خودرو توسط تیم Geely انجام شده است.

معرفی جیلی Boyue مدل 2018 - شاسی بلند خوش استیل چینی

توربو شارژ چهار سیلندر آن برای بدست آوردن یک گشتاور عالی، در مسیرهای مستقیم جبران کننده منحصر به فردی است! اما انتقال نیرو موتور توسط اتوماتیک شش سرعته زیاد سریع نیست، اگرچه این برای خودرو های Auto-box امروزه چیز عجیبی نیست. با این حال، سیستم تعلیق فرمان خودرو در مواقعی که چرخها هنگام مانور از زمین جدا شد سریع واکنش نشان داده و وارد عمل شد.

مشخصات فنی :

توربو شارژ 1.8 لیتر I4

خروجی: 181 اسب بخار / 210 پوند فوت

انتقال: 6 سرعت اتوماتیک

نوع راندن: درایو جلو

وزن: 3847 پوند

قیمت پایه: 15،500 دلار (تخمینی)

تست قیمت: 25،100 دلار (تخمینی)

منبع : Motor1.com

ویدئو زیر به معرفی جیلی Boyue مدل 2018 می پردازد با ما همراه باشید

مطالب مرتبط :

با سدان جیلی Borui GE مدل 2018 آشنا شوید

جیلی امگرند GSe ، پاسخی به خودروهای برقی مطرح جهانی

هاوال H6 پرفروش ترین شاسی بلند چین در ماه ژوئن

MG با کوپه جدید برقی به دوران اوجش برمی گردد؟

گالری تصاویر