معرفی فولکس واگن تیگوان هفت سرنشین

در این مطلب قصد داریم به معرفی فولکس واگن تیگوان هفت سرنشین بپردازیم. با ما همراه باشید.

فولکس واگن Tiguan بسیار محبوب است و در واقع برای قدردانی از مشتریان خود، این شرکت خودرویی را که کمی بزرگتر از نسخه های قبلی است را با مجموع 7 صندلی روانه بازار کرده است.

معرفی فولکس واگن تیگوان هفت سرنشین - نسخه ای با فضای وسیع تر برای سرنشینان

این نسخه جدید تیگوان Allspace نامیده می شود و طول آن 210 میلی متر بیشتر از مدل معمولی است. قطر چرخ های آن نیز به اندازه 110 میلیمتر (4.3 اینچ) افزایش یافته است. با خم کردن ردیف سوم صندلی ها، شما 700 لیتر (24.7 فوت مربع) فضای بارگیری برای وسایل خود را دریافت می کنید.

فضای بارگیری وسیع در تیگوان جدید

کاربران همچنین می توانند ردیف دوم صندلی ها را هم تا بزنند و به مقدار 1.775 لیتر (62.7 فوت مربع) فضا برای جمع آوری انواع وسایل دست پیدا کنند، اما با این حال اگر هیچ کدام از صندلی ها تا خورده نشود، شما فضای بارگیری 115 لیتر (4.1 فوت فوت مربع) را دارید که هنوز هم در مقایسه با سایر مدل های مشابه بسیار خوب است و موردی است که مشتریان آفریقای جنوبی در بررسی های خود به آن اشاره می کنند.

معرفی فولکس واگن تیگوان هفت سرنشین - نسخه ای با فضای وسیع تر برای سرنشینانمعرفی فولکس واگن تیگوان هفت سرنشین - نسخه ای با فضای وسیع تر برای سرنشینانمعرفی فولکس واگن تیگوان هفت سرنشین - نسخه ای با فضای وسیع تر برای سرنشینان

در حال حاضر، تنها دلیلی که هر کسی بخواهد یک Tiguan Allspace را خریداری کند گزینه افزایش صندلی ها است. اما ممکن است این خودرو انتخاب مناسبی برای همه نباشد، چرا که حتی خود این شرکت اذعان می کند که ردیف سوم بیشتر برای کودکان مناسب است.

معرفی فولکس واگن تیگوان هفت سرنشین - نسخه ای با فضای وسیع تر برای سرنشینان

همچنین جنبه های دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود مانند تنظیم سیستم تعلیق (در مقایسه با Tiguan معمولی).و با توجه به نظر سنجی، کیفیت سواری آن بسیار خوب است اما در جاده های پر از دست انداز زیاد رضایت بخش نیست و یک امتیاز دیگر، هندلینگ خوب این خودرو است.

معرفی فولکس واگن تیگوان هفت سرنشین - نسخه ای با فضای وسیع تر برای سرنشینانمعرفی فولکس واگن تیگوان هفت سرنشین - نسخه ای با فضای وسیع تر برای سرنشینان

بنابراین، آیا باید آماده بشوید و Tiguan Allspace را خریداری کنید؟ اگر شما نسخه پنج نفره را قبول دارید و میخواهید فضای بارگیری بیشتری را همراه با دو صندلی اضافی کوچک داشته باشید، ، بله، اما قبل از آن حتما تست رانندگی بدهید!

منبع : Carscoops.com

در پایان با نسخه هفت سرنشین شاسی بلند فولکس واگن تیگوان آشنا شوید

مطالب مرتبط :

یدک کشیدن تراموا توسط فولکس واگن آماروک