معرفی مدل استیشن آئودی A6 مدل 2019

مدت زمان زیادی نگذشته که آئودی از نسل جدید سدان سایز متوسط لوکس خود یعنی A6 رونمایی کرد. به تازگی این کمپانی مطرح آلمانی معرفی مدل استیشن آئودی A6 مدل 2019 را در دستور کار خود قرار داده است تا این مدل جذاب در قالب بدنه واگن بخصوص برای مشتریان اروپایی نیز در دسترس باشد.

این مدل نسبت به قبل ۱۰ میلی‌متر طویل‌تر، ۲۰ میلی‌متر عریض‌تر و ۶ میلی‌متر بلند‌تر شده است و این ابعاد در کنار فاصله محور بیشتر به حفظ تعادل بهتر خودرو و افزایش فضای داخلی کمک می‌کنند.

معرفی مدل استیشن آئودی A6 مدل 2019 به طرفداران ارباب حلقه هامعرفی مدل استیشن آئودی A6 مدل 2019 به طرفداران ارباب حلقه ها

بارزترین ویژگی در فضای داخلی آئودی A6 آوانت، نمایشگر لمسی با قابلیت بازخورد حسی است. این نمایشگر قابلیت لمس و جمع کردن دو انگشت (شبیه به اسمارت‌ فون‌ها) و حرکات اسلایدی را دارد و احساس واقعی فشردن دکمه‌ها را به کاربر منتقل می‌کند.

معرفی مدل استیشن آئودی A6 مدل 2019 به طرفداران ارباب حلقه ها

در این مدل هم راننده می‌تواند از نمایشگر Virtual Cockpit استفاده کند و به زودی این قابلیت در تمامی خودروهای این برند دیده خواهد شد. حجم فضای صندوق این خودرو در حالتی که صندلی‌ها سر جای پیش‌فرض هستند به ۵۶۵ لیتر (۰.۵۶ مترمکعب) و زمانی که صندلی‌ها جمع شوند، تقریبا به سه برابر (۱.۶۸ مترمکعب) می‌رسد.

پیشرانه های در نظر گرفته شده برای A6 استیشن

با معرفی مدل استیشن آئودی A6 مدل 2019 ، انواع موتورهایی که برای مشتریان در دسترس خواهد بود نیز مشخص شده است. این مدل‌ جدید هم با پیشرانه‌های آشنایی از نوع V6 عرضه می‌شود. گزینه‌‌های ۳ لیتری بنزینی V6 TDI با قدرت ۲۸۲ اسب‌ بخار، ۳ لیتری بنزینی 55 TFSI با قدرت ۳۳۵ اسب بخار در دسترس هستند که هر دو به سیستم تمام‌چرخ محرک و انتقال قدرت اتوماتیک مجهز شده‌اند و از فناوری ۴۸ ولتی مایلد هیبرید بهره می‌برند.

معرفی مدل استیشن آئودی A6 مدل 2019 به طرفداران ارباب حلقه هامعرفی مدل استیشن آئودی A6 مدل 2019 به طرفداران ارباب حلقه ها

پیشرانه‌ی ۲ لیتری و ۲۰۰ اسب‌ بخاری TDّI (مورد انتظار برای مدل RS6) هم در دسترس است و بسته به نسخه‌ و گزینه‌های دلخواه مورد نظر، سیستم تعلیق با ساختار مختلف (کمک فنرهای فولادی، کمک‌فنر با دمپرهای تطبیقی، تعلیق اسپرتز و بادی) برای آئودی A6 آوانت (استیشن واگن) قابل سفارش هستند.

قیمتی برای نسخه استیشن واگن آئودی A6 مدل 2019 تعیین نشده اما پیش بینی می گردد این خودرو آلمانی در مدل پایه با نرخی حدود 57 هزار دلار در بازارهای جهانی عرضه شود.

منبع : Zoomit.ir

مطالب مرتبط :

نسل هشتم آئودی A6 رسما معرفی شد

اعلام زمان رونمایی رسمی از آئودی E-Tron برقی

آئودی Q8 کدام برند را هدف قرار خواهد داد؟

آئودی S6 احتمالا با پیشرانه پورشه عرضه می شود

آئودی Q8 مدل 2019 رسما معرفی شد