دونالد ترامپ لیموزین خود را به رهبر کره شمالی نشان داد !!!

در حاشیه ملاقات رهبران آمریکا و کره شمالی، دونالد ترامپ لیموزین خود را به رهبر کره شمالی نشان داد !

رئیس جمهور ترامپ اخیرا با کیم جونگ اون رئیس جمهور کره شمالی دیدار کرد، تا جلسه تاریخی در سنگاپور برگزار شود و به نظر می رسد این جلسه در نهایت به خودروها مربوط شده است! پس از گذراندن یک روز شلوغ از جلسات متداول ، این دو نفر به سمت لیموزین به شدت زره پوشی شده Trump به نام “The Beast” رفتند تا آن را ببینند. این خودرو به شدت تحت نظارت است و مشخصات امنیتی آن بسیار محافظت می شود، اما این ها دلیل نمی شود که Trump دیکتاتور را متوقف کند و یک نگاه اجمالی و کوتاه به آن نیندازد.

ترامپ لیموزین خود را به رهبر کره شمالی نشان داد ! - خودرو ویترین

لیموزین از زمان ریاست جمهوری اوباما استفاده می شود و The Telegraph گزارش می دهد که این خودرو حدود 16000 پوند وزن دارد (7257 کیلوگرم) و این به لطف تسلیحات گسترده ای است که در آن بکار رفته است. به عنوان نمونه درب های این لیموزین با ضخامت هشت اینچ (20.3 سانتی متر) هستند. این خودرو خاص به گونه ای طراحی شده است که در برابر مجموعه ای از حملات مختلف از جمله بمب ها و جنگ های شیمیایی و یا جنگ های بیولوژیک مقاومت داشته باشد.

ترامپ لیموزین خود را به رهبر کره شمالی نشان داد ! - خودرو ویترین

کیم جونگ اون سوار چه خودرویی می شود؟

در مورد لیموزین کیم جونگ اون اطلاعات زیادی در دسترس نیست اما مسلما قاتلان به مرسدس کلاس S علاقه زیادی دارند. وسایل نقلیه او احتمالا حفاظت شده و ضد گلوله نیز هستند، اما آنها ممکن است یکی از ویژگی های The Beast را داشته باشند و در حد آن نباشند. گزارش ها ادعا کرده اند که کیم جونگ اون در یکی از وسایل نقلیه کاروان سفری خود ، یک توالت شخصی دارد، هر چند اگر صندلی پادشاهی هم در آن قرار دهد، زیاد جای تعجب ندارد!

ترامپ لیموزین خود را به رهبر کره شمالی نشان داد ! - خودرو ویترین

در بیانیه مشترکی که توسط کاخ سفید منتشر شد، دو رهبر گفته اند که آنها “نظرات خود را در مورد مسائل مربوط به ایجاد روابط جدید بین ایالات متحده و کره شمالی و همچنین ایجاد یک رژیم صلح پایدار در شبه جزیره کره تبادل کردند.”

ترامپ لیموزین خود را به رهبر کره شمالی نشان داد ! - خودرو ویترینترامپ لیموزین خود را به رهبر کره شمالی نشان داد ! - خودرو ویترین

علاوه بر این، رئیس جمهور ترامپ وعده داد تا تضمین های امنیتی را برای کره شمالی بوجود بیاورد” و کیم جونگ اون را به خلع سلاح کامل شبه جزیره کره متقاعد کند. به نظر می آید که این نشست ، صلح پایدار بین دو ملت را به دنبال خواهد داشت چرا که هر دو کشور این جلسه را “رویداد تاریخی برای غلبه بر دهه ها تنش و خصومت” نامیدند.

منبع : Carscoops.com

 

مطالب مرتبط :

رقابت تنگاتنگ بین کادیلاک CTS-V و شورلت کامارو