نتایج تست تصادف رنو ساندرو جدید

رنو Sandero / Logan در تست آزمون NCAP لاتین شکست خورد و امتیاز 1 ستاره را برای حفاظت از بزرگسالان کسب کرد. در ادامه نتایج تست تصادف رنو ساندرو جدید را بررسی خواهیم کرد.

تست تصادف رنو ساندرو جدید توسط موسسه لاتین NCAP - خودرو ویترینتست تصادف رنو ساندرو جدید توسط موسسه لاتین NCAP - خودرو ویترین

همانطور که اغلب در بازارهای در حال ظهور اتفاق می افتد، حتی بعضی از خودروها با بهترین فروش، سطح محافظت کمتری را برای ساکنان خود ارائه می دهند. در این لیست، رنو ساندرو / لوگان، پس از شکست در آزمون های NC، با کسب 1 ستاره ، شکست ناامید کننده ای برای حفاظت از سرنشینان بزرگسال و 3 ستاره برای حفاظت از سرنشینان کودک داشت.

موسسه NCLP این هاچ بک-پنج درب را در یک آزمایش تست کرد، که البته نسل اول این خودرو هنوز در آمریکای جنوبی دیده می شود و نتایج مشابهی نیز در مورد این سدان هم بدست آمده است. NCAP لاتین “عملکرد ضعیف خودرو در اثر برخورد جانبی” را برآورد کرده، که دلیل آن را هم ساختار و مقاومت بدنه میداند.

تست تصادف رنو ساندرو جدید توسط موسسه لاتین NCAP - خودرو ویترین

همچنین هاچبک / سدان در بخش تجهیزات ایمنی هم امتیاز را از دست داده اند، زیرا از کمربندهای 3 نقطه ای استاندارد در همه موقعیت های صندلی استفاده نمی شود. همچنین هیچ تکیه گاه صندلی کودک ISOFIX در هیچ کدام از نسخه ها وجود ندارد و خودرو. سیستم ESC هم ندارد.

اظهارات مدیر موسسه NCAP در خصوص نتایج تست ها

“ریچاردو مورالس روبیو، رییس هیئت مدیره NC لاتین، می گوید:” خودروهایی که بیشترین فروش را دارند، می توانند نتایج ناراحت کننده ای در قسمت ایمنی داشته باشند و این برای مصرف کننده غیر قابل قبول است “.و “ما این خودرو را برای پیشرفت های بهتر در بخش ایمنی ترغیب می کنیم تا اقدامات مسئولیت پذیرانه ای شکل گیرد و به صورت کاملا ایمن به زندگی برگردد.”

تست تصادف رنو ساندرو جدید توسط موسسه لاتین NCAP - خودرو ویترین

در حالی که این دو مدل رنو، که تحت نام تجاری Dacia در اروپا فروخته می شود، عملکرد ضعیفی داشتند، NCAP لاتین ، به خودرو دیگری حداکثر رتبه ایمنی 5 ستاره برای حفاظت از بزرگسال و 3 ستاره برای حفاظت از کودکان اعطا کرد. میتسوبیشی Eclipse Cross در همه بخش ها بسیار خوب بوده است، برخورد جانبی، جلو و دنده ایمنی استاندارد آن ، 7 کیسه هوا، سیستم های مهار کودک و دیگر موارد، دست به دست هم دادند تا این رتبه عالی به دست آید.

منبع : Carscoops.com

ویدئو مربوط به تست تصادف رنو ساندرو را مشاهده نمایید

مطالب مرتبط :

تست تصادف آلفارومئو استلویو و سیتروئن C3