نیسان ماکسیما فیس لیفت به زودی معرفی خواهد شد

نسل فعلی ماکسیما در سال 2015 به بازارهای جهانی معرفی و عرضه شد. پس از حدود 3 سال از حضور در بازار، طبیعی است نیسان ماکسیما فیس لیفت در میانه چرخه تولید این مدل در خط تولید کمپانی سازنده قرار گیرد.

نیسان ماکسیما فیس لیفت در حال انجام تست جاده ای در دیترویت دیده شد

با اینکه حدود 3 سال از عمر این سدان بزرگ می گذرد اما رخت پیری بر چهره این خودرو ژاپنی نبسته است از این رو نیسان ماکسیما مدل 2019 به روز رسانی اندکی خواهد داشت.

اخیرا عکاسان مخفی موفق به ثبت تصاویری از آن در حال تست در دیترویت شده اند. از آنجایی که نمونه در حال تست پوشش استتاری زیادی ندارد همین امر کمک می کند تا تغییرات آن مشخص شوند. همچون اکثر به روز رسانی های خودرویی می توان انتظار داشت قسمت های جلو و عقب به روز شده و چراغ های جلو و عقب جدید را در این خودرو دید.

نیسان ماکسیما فیس لیفت در حال انجام تست جاده ای در دیترویت دیده شدنیسان ماکسیما فیس لیفت در حال انجام تست جاده ای در دیترویت دیده شد

به احتمال فراوان طراحی به روز شده ماکسیما الهام گرفته از نیسان آلتیما مدل 2019 خواهد بود که قرار است در نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک 2018 که در اواخر ماه مارس برگزار می شود رونمایی شود.

در اکثر قسمت ها، تغییرات این خودرو اندک خواهد بود البته قسمت پشت آن به لوله اگزوز الهام گرفته به AMG مجهز می شود که ظاهری لوکس تر به ماکسیما می دهد.

راه یابی تکنولوژی های نو به ماکسیما جدید

نیسان ماکسیما فیس لیفت در حال انجام تست جاده ای در دیترویت دیده شد

گمان می رود برخی اصلاحات اندکی نیز در کابین این خودرو جدید اعمال شده و تکنولوژی های آن نیز به روز شوند. همچنین پیش بینی می شود نیسان، ماکسیمای به روز شده را به برخی از جدیدترین تجهیزات ProPilot Assist و سیستم اطلاعات و سرگرمی نوین مجهز کند.

هنوز زمان رسمی برای رونمایی این سدان نیسان اعلام نشده اما می توان انتظار داشت که این سدان اسپرت و شیک در فصل بهار یا تابستان سال جاری میلادی رونمایی گردد.

منبع : Khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

ایکس تریل پرفروش ترین شاسی بلند نیسان