هامر H1 با تیونینگ Mil-Spec ؛ بازگشت قدرتمندانه شاسی بلند آمریکایی با ظاهری خوفناک

ما هیچ وقت نمی دانستیم تا به امروز که H1 را می خواهیم یا نه! اما دیدن  هامر H1 با تیونینگ Mil-Spec باعث شده در خواسته مان مصر شویم!

خب، H1. یک وسیله نقلیه زمخت دوست داشتنی یا دوست نداشتنی، این بستگی به سلیقه شخصی شما دارد. این اولین تولید  Hummer به عنوان وسیله نقلیه شخصی و  غیر نظامی است. این وسیله نقلیه چهار چرخ در ابتدا برای ارتش ساخته شد تا تقریبا تمام سرزمین ها و موانع را بتواند فتح کند، برای همین دارای ظاهر بیرونی سخت و بی نظیر است.

هامر H1 با تیونینگ Mil-Spec ؛ بازگشت قدرتمندانه شاسی بلند آمریکایی با ظاهری خوفناک

H1 در طول تولید خود از سال 1992 با انتقادها و عکس العمل های شدیدی مواجه بود، علی الخصوص بخاطر طراحی نامناسب و معذب داخل کابین و کمبود قدرت موتوری ! اما حتی با این خیصه های بد، بازهم  فروش آن ادامه پیدا کرد. تا زمانی که شرکت آن را در سال 2010 از خط تولید خارج کرد.

هامر H1 با تیونینگ Mil-Spec ؛ بازگشت قدرتمندانه شاسی بلند آمریکایی با ظاهری خوفناکهامر H1 با تیونینگ Mil-Spec ؛ بازگشت قدرتمندانه شاسی بلند آمریکایی با ظاهری خوفناک

بعد از ان ، گروه صنعتی خودرو سازی Mil-Spec تصمیم گرفت ، تا اجازه ندهد که خرید H1 به یک خاطره تبدیل شود. و به کمک شرکت Uterestoration / modification بر نقاط قوت H1 متمرکز شده و سعی کردند تا نقاط ضعف این خودرو را برطرف کنند. و نتیجه این تلاش ها تولید SUV فوق العاده ای است که شما در تصاویر بالا میبینید. پس از دیدن عکس ها، ما نمی توانیم چیزی را حدس بزنیم، اما واقعا تحت تاثیر قرار گرفتیم! و بنظر میرسد که امروزه همه ما به یکی از این خودرو، در گاراژمان احتیاج داریم.

طراحی و قوای فنی هامر H1 تیون شده

طراحی هامر H1 با تیونینگ Mil-Spec به گونه ای است که از زمین فاصله نسبتا زیادی دارد، و طراحی داخلی و خارجی آن بطور کامل تغییر کرده ، و قابل ذکر است که یک موتور بزرگ ارتقا یافته، جایگزین موتور قبلی در H1 شده است. شاید زیاد به چشم نیاید، اما ترکیب رنگ این خودرو ذهن شما را به خود مشغول خواهد کرد – و در دو رنگ مشکی براق و مشکی پارچه ای (شالوده) عرضه خواهد شد. شخصا، من رنگی را که براق نباشد، ترجیح میدهم!

هامر H1 با تیونینگ Mil-Spec ؛ بازگشت قدرتمندانه شاسی بلند آمریکایی با ظاهری خوفناکهامر H1 با تیونینگ Mil-Spec ؛ بازگشت قدرتمندانه شاسی بلند آمریکایی با ظاهری خوفناک

در داخل، Mil-Spec H1 ارتقاء زیادی به منظور بهبود راحتی راننده و مسافران انجام شده است. هر اینچ از جزئیات این طراحی را MSA طراحی کرده است، و قطعات آلومینیومی بکار رفته در این طراحی مخصوص کاربرد های هوا و فضا و کاملا استاندارد هستند و در ویشیتا، کانزاس توسعه یافته اند. در نهایت، چرم نظامی درجه یک در این خودرو بکار رفته که بسیار زیبا است و شما از طول عمر آن میتوانید کاملا مطمئن باشید.

هامر H1 با تیونینگ Mil-Spec ؛ بازگشت قدرتمندانه شاسی بلند آمریکایی با ظاهری خوفناکهامر H1 با تیونینگ Mil-Spec ؛ بازگشت قدرتمندانه شاسی بلند آمریکایی با ظاهری خوفناک

و بالاخره، قلب هامر Mil-Spec H1 ! جایی که ماجرا بسیار جالب می شود. یک موتور توربو شارژ 6.6 لیتری 8 سیلندر دست ساز ساخت Duramax که توسط خود MSA آزمایش و تست شده است. ارقام بدست آمده از عملکرد این خودرو غول پیکر، بالغ بر 500 اسب بخار و گشتاور 1،000 پوند فوت می باشد. یکی دیگر از ارتقاهای قابل توجه، سیستم تعلیق منحصر به فرد آن است که باز هم توسط MSA طراحی شده است و وعده داده شده که خودرو عملکرد و کیفیت بهتری در شرایط مختلف جاده ای داشته باشد.

شما می توانید مشخصات کامل و قیمت Mil-Spec Hummer H1 را از طریق وب سایت رسمی این شرکت بدست بیاورید.

منبع : Motor1.com

در پایان می توانید با این هیولای هامر بیشتر آشنا شوید

مطالب مرتبط :

تیونینگ فاب دیزاین بر روی مرسدس بنز SLR

هیولای برابوس وارد می شود !