هاچ بک جدید کیا در ژنو

هاچ بک جدید کیا آخرین مراحل تست و آزمایشات جاده ای خود را می گذراند و به تازگی تصاویر جاسوسی از آن توسط عکاسان به ثبت رسید.

این نمونه شکار شده، نسخه پیش تولید کیا سید جدید را نشان می دهد و این نوید را می دهد که طراحی خودرو تقریبا نهایی شده و به زودی آن را در نمایشگاه خودرو ژنو خواهیم دید.

همان طور که از تصاویر جاسوسی پیداست طراحی جلوی خودرو حالتی تهاجمی داشته و ورودی هوا و چراغ های مه شکن از شکلی اسپرت برخوردار شده اند. همچنین چراغ های بزرگ جلو از نوع LED می باشند.

سید ، هاچ بک جدید کیا در نمایشگاه ژنو معرفی می شود

در بخش عقب، نیز سقف شیب دار آن جلب توجه کرده که البته درجه شیب آن ملایم بوده و چراغ های عقب LED آن نیز از جذابیت بسیاری برخوردارند. همچنین در نمای کنار رینگ های آلیاژی جدید، بر زیبایی طراحی بخش مذکور افزوده اند.

سید ، هاچ بک جدید کیا در نمایشگاه ژنو معرفی می شود

اطلاعات فنی از کیا سید جدید

گرچه هنوز اطلاعات دقیق و رسمی از مشخصات فنی و پیشرانه های در نظر گرفته شده لرای آن، به بیرون درز نکرده است اما مدیر بخش تحقیق و توسعه این شرکت کره ای، خبر تولید یک پیشرانه هیبریدی که در آن از یک باتری الکتریکی 48 ولتی استفاده شده را تایید کرد.

همچنین با توجه همکلاس بودن این خودرو با هیوندای i30 ، احتمال اینکه پیشرانه هایی که برای هاچ بک هیوندای در نظر گرفته شده در مدل جدید کیا نیز بکار گرفته شود نیز فراوان است.

از این رو انتظار می رود هاچ بک جدید کیا همانند پسر عموی هموطن خود از انواع موتورهای بنزینی و دیزلی در حجم های 1 لیتری تا 1.6 لیتری بهره ببرد. حداکثر خروجی و توان این موتورها از 107 تا 137 اسب بخار در نوسان می باشد.

سید ، هاچ بک جدید کیا در نمایشگاه ژنو معرفی می شود

شنیده ها حکایت از آن دارد که در کنار نسخه هاچ بک که در ماه آینده در ژنو رونمایی می شود مدل استیشن نیز پس از این مدل، معرفی خواهد شد با این حال خبرهایی از کمپانی به گوش می رسد که نشان می دهد که کیا فکر تولید نسخه شوتینگ بریک از مدل سید را نیز در سر می پروراند.

منبع : Khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

کیا اپتیما 2019 در کره جنوبی معرفی شد