هوندا آکورد خودرو سال 2018 کانادا شد.

در نمایشگاه بین المللی خودرو تورنتو که از 16 فوریه در حال برگزاری است هوندا آکورد خودرو سال 2018 لقب گرفت.

این سدان ژاپنی توانست در کسب این عنوان، رقبای قدرتمندی همچون ولوو S90 و مزدا 3 مدل 2018 را پشت سر بگذارد و نظر گروه داوران این مراسم را که از هیئت خبرنگاران این کشور برگزیده شده اند به خود جلب کند.

هوندا آکورد خودرو سال 2018

 

لازم به ذکر است در نمایشگاه خودرو آمریکای شمالی 2018 که ماه ژانویه در شهر دیتریوت برگزار شده بود نیز این خودرو خانوادگی سایز متوسط موفق به کسب عنوان خودرو سال 2018 منطقه آمریکای شمالی شد.

در کلاس شاسی بلندها نیز، خودرو آمریکایی کرایسلر پاسیفیکا در حالی که با مزدا CX-5 و CX-9 مدل 2018 رقابت می کرد توسط انجمن داوران نمایشگاه تورنتو به عنوان شاسی بلند سال 2018 کشور کانادا انتخاب گردید. پاسیفیکا، خودروی کاملا جدیدی نیست و در واقع بیش از یک سال است که در بازار حضور دارد و همین امر نیز به خوبی می تواند جایگاه و اعتبار مدل کرایسلر را منعکس سازد.

در کلاس شاسی بلندها نیز، خودرو آمریکایی کرایسلر پاسیفیکا در حالی که با مزدا CX-5 و CX-9 مدل 2018 رقابت می کرد توسط انجمن داوران نمایشگاه تورنتو به عنوان شاسی بلند سال 2018 کشور کانادا انتخاب گردید. پاسیفیکا، خودروی کاملا جدیدی نیست

این در حالی است که در محافل خودرویی، پاسیفیکا خودرویی مینی ون محسوب می گردد قرار دادن این مدل در بخش بهترین شاسی بلندها، شاید تا حدودی به اعتبار و جایگاه نمایشگاه کانادا لطمه وارد نماید.

از نکات جالب در انتخاب بهترین SUV سال، عدم حضور خودرو ولوو XC60 مدل 2018 در جمع نهایی بهترین شاسی بلندهای سال بود.

همانطور که علاقه مندان به دنیای خودرو در جریان هستند شاسی بلند سایز متوسط ولوو در نمایشگاه دیترویت امسال، لقب بهترین شاسی بلند سال آمریکای شمالی را متعلق به خود کرد و عدم انتخاب آن در بین بهترین های کشور کانادا (که جزئی از منطقه آمریکای شمالی است) قابل تامل است.

ناگفته نماند درب های نمایشگاه بین المللی خودرو تورنتو تا 25 فوریه به روی علاقه مندان و دوست داران دنیای خودرو باز خواهد بود.

منبع:khabarkhodro.com

مطالب مرتبط:

هوندا سیویک هاچ بک