تولید پژو 4008

تولید پژو 4008 ، یکی از جدیدترین خبرهایی است که از این کمپانی فرانسوی به گوش می رسد.

با توجه به موفقیت های چشمگیر شاسی بلندهای این شرکت همچون 2008، 3008 و 5008 شرکت پژو قصد دارد شاسی بلند جدید و کوپه مانندی را بر اساس مدل 3008 تولید نماید. این خودرو که ظاهرا 4008 نامیده شده است از طراحی اسپرت و جذابی برخوردار خواهد بود و در بازار باید به رقابت با رقبایی از جمله تویوتا C-HR بپردازد.

تولید پژو 4008 ، اولویت کمپانی فرانسوی به شمار می رود

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید پژو در طراحی این شاسی بلند کوپه، از مدل های شاسی بلند کمپانی های سرشناس آلمانی همچون بی ام و X6، X4 و همین بنز GLC کوپه الهام گرفته است و سعی کرده و عناصر طراحی این مدل ها را در خودرو جدید خود بکار گیرد.

به تازگی مدیرعامل شرکت پژو در مصاحبه ای عنوان کرد : « من دو سال گذشته تاکید کردم که پژو محصولات شاسی بلند بیشتری را طی دو سال آینده معرفی خواهد کرد و امروز اعلام می کنم 3 شاسی بلند جدید برای بازار اروپا و 2 مدل نیز برای بازار چین در حال توسعه و ساخت است. بخش شاسی بلندها بسیار پر رونق بوده و پژو در صدد است حضور خود را به منظور کسب سهم بیشتر در این بخش گسترش دهد».

جزئیات بیشتری از مدل 4008

این خودرو جدید از سبک طراحی خاص خود نسبت به شاسی بلندهای دیگر پژو استفاده خواهد کرد، به عنوان مثال می توان به جلو پنجره اسپرت تر، چراغ های Daylight که V شکل هستند، خط سقف شیب دار، پنجره های کوچک تر و بدنه عضلانی تر اشاره کرد. همچنین کابین آن همچون کابین 3008 بوده با این تفاوت که عناصر اسپرت بیشتری در آن بکار گرفته خواهد شد.

تولید پژو 4008 ، اولویت کمپانی فرانسوی به شمار می رود

همچنین موتورهایی که برای این خودرو در نظر گرفته شده شامل یک موتور سه سیلندر بنزینی، یک موتور چهار سیلندر 1.6 لیتری بنزینی و دو موتور دیزلی 1.6 و 2 لیتری خواهد بود. همچنین گمانه زنی ها حکایت از آن دارد احتمالا دو نسخه پلاگین هیبریدی با توان خروجی متفاوت برای مدل جدید پژو در نظر گرفته خواهد شد.

فعلا تولید پژو 4008 هنوز مراحل توسعه را می گذراند و طبق شنیده ها عرضه این شاسی بلند جدید در سال 2020 خواهد بود.

منبع : Khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

آغاز صادرات پژو پارس اتوماتیک به عراق