پیش فروش رنو ساندرو استپ وی ویژه اسفند ماه

شرایط جدید پیش فروش رنو ساندرو استپ وی ویژه اسفند ماه اعلام شد. در این طرح فروش که قرار است از دوم اسفند ماه آغاز شود هاچ بک رنو ساندرو با شرایط اقساطی با زمان تحویل مشخص شده به مشتریان تحویل داده می شود.

پیش فروش رنو ساندرو استپ وی ویژه اسفند ماهدر همین رابطه قائم مقام معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت : با توجه به استقبال بالای مشتریان محترم از خودرو ساندرو استپ وی متعلق به شرکت پارس خودرو ، مسئولین گروه سایپا تصمیم گرفته اند در روزهای آینده پیش فروش این مدل را در دستور کار خود قرار دهند.

جناب آقای رضا سبکروح ادامه داد : از آنجایی که هدف مدیران سایپا بر عدالت فروش محصولات متنوع خود است از این رو این شرکت تصمیم گرفته است ساز و کاری را ترتیب دهد که هر کد ملی تنها قادر باشد تنها یک دستگاه خودرو استپ وی ساندرو را ثبت نام نماید.

جزئیات فروش در طرح جدید

در این طرح فروش، خودرو فوق با دو ودیعه ۲۷ میلیون تومانی برای مدل اتوماتیک و ۲۴ میلیون تومانی برای نمونه دستی، پیش فروش شده و با مدل ۹۷ به دست مشتریان خواهد رسید.

پیش فروش رنو ساندرو استپ وی ویژه اسفند ماه

بر اساس شرایط جدید این دوره، خودروهایی که پیش فروش شده اند موعد تحویل آنان در مهر ماه و آبان ماه سال آینده خواهد بود.

سود انصراف در پیش فروش جدید گروه سایپا ۱۲ درصد اعلام شده و سود مشارکت در نظر گرفته شده نیز ۱۵ درصد تعیین شده است.  از نکات قابل توجه در این طرح است که تنها ثبت نام از افرادی انجام خواهد شد که در دوره های پیشین، قادر به انجام این کار نبوده اند.

مشتریان و متقاضیان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط پیش فروش رنو ساندرو می توانند به وب سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی www.saipagroup.ir مراجعه نمایند و از طریق همین نشانی در ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه اقدام به ثبت نام پیش فروش رنو ساندرو StepWay نمایند.

منبع:khabarkhodro.com

مطالب مرتبط:

بررسی خودرو رنو ساندرو