پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه مهر 97

از سوم مهر ماه پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه مهر 97 به منظور صیانت از  حقوق مصرف کنندگان نهایی و مدیریت بازار، به صورت اینترنتی آغاز و طی شش روز اجرا می شود.

معاون مدیر عامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: خودروهای پژو 206 تیپ 2 و 5، پژو 405 GLX، سمند LX، سورن ELX، رانا، دنا و وانت آریسان در این پیش فروش قابل عرضه است.

پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه مهر 97

مصطفی خان کرمی با اشاره به شرایط پیش فروش در این طرح یادآور گردید که در پیش فروش ویژه این شرکت، جهت جلوگیری از ترافیک مشتریان بر روی وب سایت فروش و اتلاف وقت و سرعت بخشیدن به فرآیند ثبت نام، کد ملی مشتریان بر اساس رقم سمت راست به شش گروه تفکیک می شود و در هر روز فقط مشتریان با کد ملی تعیین شده می توانند اقدام به ثبت نام کنند.

پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه مهر 97

خان کرمی در ادامه گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته،دارندگان کد ملی با رقم سمت راست عدد 1 در سوم مهر ماه، کد ملی با رقم سمت راست اعداد 2 و 3 در چهارم مهر ماه، کد ملی با رقم سمت راست اعداد 4 و 5 در پنجم مهر ماه، کد ملی با رقم سمت راست  اعداد 6 و 7 در ششم مهر ماه، کد ملی با رقم سمت راست اعداد 8 و 9 در هفتم مهر ماه و کد ملی با رقم سمت راست عدد صفر در هشتم مهر ماه می توانند در طرح پیش فروش ثبت نام کنند.

پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه مهر 97

وی همچنین تاکید کرد که ظرفیت پیش فروش محصولات ایران خودرو در این طرح بین روزهای مختلف و کد ملی های مختلف تسهیم گردیده است و اطمینان داده می شود که خودرو به دست مصرف کنندگان واقعی خواهد رسید.

معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو با اشاره به دیگر محدودیت های طرح پیش فروش 53 هزار دستگاه محصولات این شرکت اظهار داشته که ایران خودرو در این راستا محدود نمودن ثبت نام برای خودرو اولی ها و یا افراد فاقد خودرو با اعتماد به مشتریان و تکمیل فرم خود اظهاری را در برنامه قرار داده است.

پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه مهر 97

وی با تاکید بر این که افرادی که در 18 ماه گذشته از ایران خودرو خریداری کرده اند، امکان ثبت نام در این طرح را نخواهند داشت و همچنین گفته اند : در این ثبت نام علاوه بر شرایط محدود کننده قبلی، لیست کد ملی مشتریانی که در ثبت نام اخیر شرکت سایپا موفق به ثبت نام شده اند از شرکت سایپا اخذ و امکان ثبت نام آنان وجود نخواهد داشت.

پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه مهر 97

خان کرمی متذکر گردید که شرکت ایران خودرو به دنبال فروش خودرو به مصرف کننده حقیقی است و لذا در فرآیند ثبت نام اینترنتی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه مهر 97 مواردی مانند داشتن گواهینامه و عدم مالکیت خودرو در زمان ثبت نام بصورت خود اظهاری اخذ و در زمان تحویل خودرو بر اساس استعلام های لازم راستی آزمایی خواهد شد و در صورت اثبات خود اظهاری اشتباه، اصل ودیعه در زمان تحویل عینا مسترد می گردد.

پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه مهر 97

معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو یادآور شد که در راستای افزایش اعتماد مشتریان، گروه صنعتی ایران خودرو در وب سایت خود امکانی را ایجاد کرده است تا لیست مشتریانی که موفق به ثبت نام گردیده اند جهت عموم قابل مشاهده باشد. البته این امکان با حفظ حریم شخصی افراد به صورت نمایش نام خانوادگی و چند شماره از کد ملی پس از 5 دقیقه از ثبت نام نهایی قابل رویت می باشد.

منبع : www.ikco.ir

مطالب مرتبط :

اعلام شرایط جدید فروش دانگ فنگ H30 کراس

قیمت محصولات ایران خودرو – 1 مهر

اعلام شرایط فروش فیروزه ای ایران خودرو