هیوندای النترا 2018 بالاترین امتیاز ایمنی را کسب کرد

موسسه بیمه ایمنی جاده ای ایالات متحده موسوم به IIHS در آخرین گزارش خود در خصوص تست های تصادف این موسسه، اعلام کرد هیوندای النترا 2018 بالاترین امتیاز ایمنی این سازمان را از آن خود کرد.

موسسه ایمنی IIHS سازمانی مستقل است که با ورود خودروهای جدید به بازار ایالات متحده ، به منظور بررسی میزان ایمنی خودروها، آنان را مورد آزمایشات مختلف قرار می دهد و در واقع معتبرترین سازمان در این زمینه می باشد.

هیوندای النترا 2018 بالاترین امتیاز ایمنی را کسب کرد

در این سازمان، امتیاز +TopSafetypic که بالاترین درجه امتیاز ایمنی به مدل های جدید است تنها به خودروهایی اعطا می شود که علاوه بر اینکه تست های تصادف 5 گانه این سازمان را با امتیاز خوب پشت سر می گذرانند در تست پیش گیری از تصادف و چراغ های جلو امتیاز برتر یا پیشرفته و در آزمایش تصادف از سمت سرنشین نیز امتیاز خوب را کسب نماید.

این درجه امتیاز تنها به خودروهایی داده می شو.د که از ماه دسامبر 2017 به بعد تولید شده و به سیستم های ایمنی فعالی همچون ترمز خودکار اضطراری و سامانه چراغ های نور بالا کمکی تجهیز شده باشند.

عزم هیوندای بر ارتقای ایمنی خودروهایش

هیوندای النترا 2018 بالاترین امتیاز ایمنی را کسب کردهیوندای النترا 2018 بالاترین امتیاز ایمنی را کسب کرد

با اینکه هیوندای النترا 2018 بالاترین امتیاز ایمنی را متعلق به خود کرد اما این مدل تنها خودروی هیوندای در کسب این عنوان نیست چرا که پیش تر نیز مدل هایی چون سانتافه، سانتافه اسپرت و سوناتا موفق به این امر شدند. اکنون تعداد خودروهای دارای بالاترین امتیاز ایمنی کمپانی هیوندای در بازار ایالات متحده به چهار مدل رسیده است.

هیوندای با افزایش ایمنی مدل های مختلف خود، در صدد معرفی هیوندای به عنوان یکی از برند های مطمئن و ایمن در بازار خودرو است.

منبع :

Khabarkhodro.com

در پایان می توانید تست تصادف هیوندای النترا جدید را که توسط موسسه IIHS انجام شده تماشا کنید

 

مطالب مرتبط :

انتشار تصاویر رسمی هیوندای سانتافه جدید