کیا اسپورتیج 2019 فیس لیفت در پیست نوربرگ رینگ دیده شد !

کیا چه کاری انجام داده است؟ کیا اسپورتیج 2019 فیس لیفت فقط برای انجام برخی از تست های فنی به پیست معروف نوربرگ رینگ رفته بود، اما تمام استتارهای خود را شکست! (کنایه از لو رفتن کامل طراحی)

کیا اسپورتیج 2019 فیس لیفت بدون پوشش استتاری در پیست نوربرگ رینگکیا اسپورتیج 2019 فیس لیفت بدون پوشش استتاری در پیست نوربرگ رینگ

تقریبا همه چیز برای تولید آماده است، به جز آن خط و خش هایی که بر روی سپر جلو دیده میشود!

بیایید با چراغهای جلو شروع کنیم، به عنوان طراحی جدید، حالت یخی شکل آنها از مه شکن های قدیمی قاپیده شده است! در نتیجه باعث شده که بسیار شبیه Ceed هاچ بک و سدان Forte باشد. سپر به گونه ای طراحی شده است، که دارای یک نوار کرومی است و تقریبا در پایین طراحی شده و از وسط چراغهای مه شکن جعلی(طراحی آن الهام گرفته از مدل های دیگر است) عبور میکند.

کیا اسپورتیج 2019 فیس لیفت بدون پوشش استتاری در پیست نوربرگ رینگکیا اسپورتیج 2019 فیس لیفت بدون پوشش استتاری در پیست نوربرگ رینگ

ما همچنین به جلو پنجره آن اشاره می کنیم که می خواهد به شما بگوید، یادتان باشد که این یک خودرو با کیت GT-Line است. طراحی بخش چندان تغییری نکرده است. Sportage چراغ های عقب را طبق سلیقه اکثریت مشیریان طراحی کرده است، و اگزوزها در زیر چراغ های شب رنگ قرار گرفته و دارای عنصر دیفیوزر هستند که صدای هیجان بخشی را تولید می کنند.چرخ های جدید را هم به ظاهر ماشین اضافه کنید.

طراحی داخلی و پیشرانه اسپورتیج جدید

به نظر می رسد که طراحی داخلی کیا اسپورتیج 2019 فیس لیفت عمدتا همانند قبل است. چرم سفید و شارژر Qi آپشن هایی هستند که شما همچنان میتوانید آنها را داشته باشید. با این حال، صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی جدید است و همینطور بازنگری های مختصری در قسمت تهویه هوا انجام شده است.

کیا اسپورتیج 2019 فیس لیفت بدون پوشش استتاری در پیست نوربرگ رینگ

حال جالب است بدانیم که چه اتفاقی برای موتور افتاده است ! تویوتا موتور دیزلی را پس از عرضه RAV4 جدید در اروپا بسیار کم کرده است، در حالی که نیسان قصد دارد چیزی شبیه به همان آمار را با متقاضی کمتر انجام دهد. Kia اعلام کرد که قصد دارد، هیبرید تاخیر دهنده دیزلی EcoDynamics + را روی Sportage در سال 2018 راه اندازی کند. این سیستم دارای یک موتور الکتریکی 48 ولت است و شامل یک starter-generator با هیبرید تاخیری است. مدل اخیر 1.7 CRDi با تولید 115 اسب بخار، و همچنین نسخه 2.0 لیتری با 136 و 185 اسب بخار ارائه شده است.

کیا اسپورتیج 2019 فیس لیفت بدون پوشش استتاری در پیست نوربرگ رینگ

مشخص است که  Hyundai ،موتور 1.6 T-GDI را از زمان تولید Tucson، بسیار کم کرده است! ما شگفت زده نخواهیم شد که اگر همان اتفاق در مورد فیس لیفت جدید Sportage بیفتد. همچنین سیستم DCT ممکن است جایگزین گیربکس 6 دنده اتوماتیک شود.

منبع : autoevolution.com

مطالب مرتبط :

تداوم سبک طراحی بینی ببر کیا در آینده