معرفی کیا تلوراید 2020 در هفته مد نیویورک

هفته مد نیویورک در حال برگزاری است. در این رویداد انتظار هر چیزی را داشتیم مگر رونمایی از یک خودرو جدید. کیا تلوراید 2020 در هفته مد نیویورک به نمایش درآمد.

شرکت کیا در اقدامی غیر منتظره از شاسی بلند 7 سرنشین جدید خود با نام تلوراید در نمایشگاه مد نیویورک رونمایی کرد! این خودرو که از تجهیزات آفرودی خاصی بهره می برد جهت انطباق با نمایشگاه مد، سفارشی سازی شده بود. این خودرو رونمایی شده، نمونه پیش تولید از تلوراید است و کیا نسخه نهایی آن را اوایل سال آینده میلادی در نمایشگاه دیترویت به طور رسمی در معرفی دید عموم قرار خواهد داد.

با نگاهی به ظاهر خودرو، پی می بریم که این نسخه با مدلی که قرار است در دیترویت رونمایی شود تفاوتی نخواهد داشت.

در نمای جلو از چراغ های عمودی استفاده شده و جلو پنجره خاص کیا که نسبت به سایر مدل های این شرکت بزرگتر شده، نمای کلی این بخش را تشکیل می دهد. در نمای عقب، همانند بخش جلو از چراغ های عقب عمودی شکل استفاده شده است. سپرها نیز در دو سمت دارای چراغ های مه شکن باریکی هستند.

به نظر می رسد طراحی داخلی تفاوتی با نسخه نهایی نداشته باشد و زیبایی و کیفیت از شاخصه های کابین خودرو به شمار می روند.

هر چند برند کیا از این خودرو رونمایی کرد، اما پیرامون اطلاعات فنی خودرو اشاره ای نکرده است و تنها به این نکته که این شاسی بلند از پیشرانه ای 6 سیلندر V شکل بهره می برد اکتفا کرد.

از جمله رقبای این خودرو در بازار ایالات متحده می توان به سوبارو Ascent، شورلت تراورس، فولکس واگن اطلس و مزدا CX-9 اشاره نمود. البته در آینده ای نزدیک مدلی از هیوندای با نام Palisade نیز به این جمع می پیوندد.

منبع : Motor1.com

تصاویر مرتبط :

مطالب مرتبط :

ساخت نسخه کره ای بی ام و سری 3 GT توسط کیا

مقایسه کیا اسپورتیج و هیوندای توسان

کیا اسپورتیج 2019 نسخه اروپا رونمایی شد

تداوم سبک طراحی بینی ببر کیا در آینده

نقد و بررسی کیا استینگر 2018 + گالری