یدک کشیدن هواپیمای بوئینگ توسط تسلا مدل X ؛ شاهکار تبلیغاتی جدید تسلا

باز هم یک کلیپ تبلیغاتی جالب از تسلا ؛ یدک کشیدن هواپیمای بوئینگ توسط تسلا مدل X !!
ما این را قبلا گفته ایم و این اطلاعات بدست آمده باعث میشود که این را دوباره بگوییم: اتومبیل های Tesla مانند برند آیفون (در بین گوشی ها) در جهان خودرو است.
بارها و بارها، ما شاهد این بوده ایم و هستیم که آیفون، توانسته باعث برگشت محصولات سامسونگ و جلب نظر مشتریان به خود شود. چنین چیزی را می توان برای مدل های تسلا بیان کرد. همه کارشناسان و کارمندان این شرکت ، کارهای بی نظیری را برای Tesla انجام داده اند و حتی ما شاهد فرستادن شخصی به فضا بوده ایم!

 

یدک کشیدن هواپیمای بوئینگ توسط تسلا مدل X ؛ رکوردی جدید توسط تسلایدک کشیدن هواپیمای بوئینگ توسط تسلا مدل X ؛ رکوردی جدید توسط تسلا

در جهانی که بیشترین صحبت در مورد خودروهای الکتریکی است ، ما تا به حال شرکتی مانند تسلا را ندیده ایم که برای محصولات خود دست به تبلیغات و شیرین کاریهای عجیب و قریب بزند!

Qantas، عظیم الجثه ترین شرکت هواپیمایی استرالیا که در چندین مراسم بزرگداشت بعنوان بزرگترین خط هوایی شناخته شده است را هم وارد این لیست کنید!!! هفته گذشته، این خط هوایی تصمیم گرفت تا مدل تسلا X ، مانند یک تراکتور بوئینگ را یدک بکشد.

یدک کشیدن هواپیمای بوئینگ توسط تسلا مدل X ؛ رکوردی جدید توسط تسلا

این ویدئو یک شاهکار نمایشی است و روز دوشنبه در کانال YouTube Qantas منتشر شد. این مدل Tesla X P100D را با یکBoeing  787-9 Dreamliner نشان میدهد و یکی از جدیدترین اضافه شده ها به جابجایی های ناوگان عظیم است!

مقایسه حرکت مدل ایکس با خودرو Pushback مخصوص هواپیما

فقط برای اینکه بهتر بتوانید یدک کشیدن هواپیمای بوئینگ توسط تسلا مدل X را تجسم کنید یکpushback  (خودرو مخصوص جابجایی هواپیما) را در نظر بگیرید که با وزن بالغ بر 54 تن (119،000 پوند) و میله اتصالی بدنه آن به وزن 35 تن است.

یدک کشیدن هواپیمای بوئینگ توسط تسلا مدل X ؛ رکوردی جدید توسط تسلا

جسم مورد نظر بر روی باند به حرکت در می اید، 787-9 Dreamliner، هیولایی است که با وزن حداکثر وزن 24.7 تن (54.500 پوند) میتواند از باند فرودگاه بلند شود.

در مقام مقایسه، Tesla Model X P100D دارای وزن 2509 کیلوگرم است (5331 پوند). و طبق نظر Electrek، ظرفیت بکسل 2226 کیلوگرم را دارد و در حال حاضر رتبه بالاترین ظرفیت در بین اتوموبیل های الکتریکی را دارد ، اما هنوز از ظرفیت و توان یکpushback  مایل ها فاصله دارد.

یدک کشیدن هواپیمای بوئینگ توسط تسلا مدل X ؛ رکوردی جدید توسط تسلایدک کشیدن هواپیمای بوئینگ توسط تسلا مدل X ؛ رکوردی جدید توسط تسلا

این اولین شیرین کار از ماشین Tesla نیست، و این حتی سنگین ترین باری که توسط چنین وسیله نقلیه کشیده شده هم نیست. چون بعدها در ماه مارس، ایلان ماسک خودش شخصا نشان داد که چگونه یک مدل X می تواند 250،000 پوند (بیش از 113 تن) قطار باربری راه آهن را از تونل خسته کننده ای در لس آنجلس بیرون بکشد!!!

منبع : autoevolution.com

این تازه ترین شیرین کاری تسلا است و هنوز هم دارای بیشترین عامل متعجب شدن کاربران است !!! آن را از دست ندهید !

 

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام تسلا مدل 3 رکورد زد